Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Şakayla karışık demiştim aslında. :) Yani şöyle: servislerin elektrik bağlantılarını yaparken kolaya kaçması ile ilgili konunun uzmanı elektrikten anlayan arkadaşlar bunu belirten özel bir başlık açsa ve sabit konu yapılsa çok daha faydalı olur diye düşünmüştüm. Ankara'da iken 1,5 yıl boyunca eski aracımın envai çeşit elektrik problemi ile ilgili dolaşmadığım yer kalmamıştı, hatta reklamları çıkan Pioneer m..'e bile gitmiştim, sorunlar tamamen çözülememişti. Diyeceğim o ki, oto elektriğinden anlayan bulmak zor ve forumda elektrik hakkında inceleme ve uygulamalar çok öğretici oluyor, kendimiz yapamasak da yapılanın nasıl olması gerektiğini anlıyoruz..

Şimdi anladım :)

Hocam bu tür işler elinden gelen arkadaşlar inceleme ve montaj konuları açıyor bizlerde faydalanıyoruz :)

Aracınız
13010874_10154179790949031_978379459209399472_n.jpg

bugün kaliperleri boyadım. daha önceki sahibi boyalamıştı ama atmalar meydana gelmiş ne zamandır aklımdaydı bugüne kısmetmiş :))

Aracınız
bende plastik etiketsiz kapak takmayı planlıyorum da nasıl olacak onu bilemiyorum. Yapıştırma olayı varmış gözümde pek yemedi valla. :(

söküp belki senin ki gibi bir yöntem uygulayabilirim :)

Aracınız
Bugün bir elektrikçide yurtdışından aldığım G1WC marka kameranın montajını yaptırdım, az sonra da ayarlarına bakıp ayar yapacağım. Bu zamanda kesinlikle olması gereken bir aparat artık kamera. Bundan sonra kazalarda kavga döğüşe gerek yok, kamera kayıtta.

Aracınız
Benim ki de pazartesi elimde , bugun elimde olacaktı da postacı gelemeyeceğini haber verdi :) kaldık pazartesiye. :)

Kendim takacam gibi duruyor şimdilik :)

Aracınız
Bugün bir elektrikçide yurtdışından aldığım G1WC marka kameranın montajını yaptırdım, az sonra da ayarlarına bakıp ayar yapacağım. Bu zamanda kesinlikle olması gereken bir aparat artık kamera. Bundan sonra kazalarda kavga döğüşe gerek yok, kamera kayıtta.

hocam yurt dışı linkini verebilir misiniz?

onancc

0
Aracınız
bende aliexpress mobil uygulama 6 yıldönümü kutlama kampanyasından G1WC yi 30$ a aldım hala kargoyu beklemedeyim. aynen dediğiniz gibi maksu hocam ın kaydettiği kaza görüntüsünden sonra bende almaya karar verdim. kavgaya dövüşe kimseyle uğraşmaya laf anlatmaya gerek kalmıyor kameraya konuş dersin olur biter.

yau

0
Polen filtresini söktüm,elimde fil marka filtre varsi. Servisin taktiği filtre cok basit duruyordu şaşırdım ne marka oldugu belli degil kalite kontrolcu yada uzman degilim ama garantiyi devam ettirmeme konusunda bana guven verdi bu durum..

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
bende aliexpress mobil uygulama 6 yıldönümü kutlama kampanyasından G1WC yi 30$ a aldım hala kargoyu beklemedeyim. aynen dediğiniz gibi maksu hocam ın kaydettiği kaza görüntüsünden sonra bende almaya karar verdim. kavgaya dövüşe kimseyle uğraşmaya laf anlatmaya gerek kalmıyor kameraya konuş dersin olur biter.
Hocam 30$ a nasıl aldınız? Kampanya devam ediyor mu? Link paylaşırsanız sevinirim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onancc

0
Aracınız
Geri