Multimedya Teyp Dokunmatik Sorunu Acil Yardım Arkadaşlar!!!

Aracınız
Multimedya sisteminin markası Hanstar olarak anlıyorum paylaştığın resimden. O navigasyon sistemlerine ait resimler olsa da Çin firması olduğu anlaşılıyor ve resmi bir site bulamadım. Açıkçası çok kullanan da yok sanırım. Araştırmanı Hanstar navigasyon üzerinden yürütmen belki sonuç verebilir. Yapısal bir sorunsa destek sağlayacak bir servis bulabileceğine emin değilim.
http://www.aliexpress.com/af/hanstar.html?ltype=wholesale&d=y&origin=n&isViewCP=y&catId=0&initiative_id=AS_20160421013044&SearchText=hanstar

1800 lira ya aldım diodu teyp i bide. bende anlamadım. bakalım kutunun fotosunu bekliyorum. çin malı teyp verdiyse gerçekten ayıp etmiş :(

Aracınız
Arkadaşlar merhaba,
Bugün fırsat buldum ve teyp için bi dükkana gitmeden önce arayıp bi sorim dedim. Teypin markası navigold muş. Sonunda dün öğrenebildim markasını eski sahibinden. Olay gerçekten çok basitmiş :( Bende herhangi bi kullanım kılavuzu olmadığı için ben beceremiyomuşum. Öncelikle kalibre etmek için navi tuşuna uzun süre basılı tut dedi usta. Daha sonra kalibre sayfası geliyor. 5 tane nokta var ve bunları okla birbirine doğru gösteriyor. Bende 1. noktaya basıp elimizi ok yönünde 2. noktaya , daha sonra 3 , 4 , 5. noktaya doğru sürükleyecez zannetmiştim. Sadece yapmamız gereken 1. noktaya basılı tutmak. Sonra imleç ok yönünde 2. noktaya geçiyo. Daha sonra 2. 3. 4. ve 5. noktalara da imlec gittikce basılı tuttacakmışız. Böylelikle sorun çözülmüş oldu. Bende 3-4 gündür boşuna stres olmuş oldum :D Neyse sonuçta düzeldi ve gerçekten bi rahatlama geldi banada. Bütün yardımcı olan, olmaya çalışan, olamayan herkese :thank:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3399]ouzhanss[/MENTION] Hadi geçmiş olsun :)

mavi07

0
Aracınız
Geçmiş olsun ben Hanstar tahminini paylaşmış olduğunuz ayarlar sayfasına dayanarak söylemiştim. Konuyu halletmenize sevindim.

Aracınız
Civic FD6 2011
Arkadaşlar merhaba,
Aracımda navigasyonu güncellemeye çalıştım. Ne yazıkki başarılı olamadım. Neyse ona yanmıyorumda bu işlemi yapmaya çalıştıktan sonra teypin dokunmatiği ters calışmaya başladı. Ben nereye basarsam simetriği olan kısmı açıyo. Örneğin dokunmatiğin ortasından bi çizgi düşünün. Cizginin 1 cm sol tarafına dokundugumda sağ tarafından 1 cm dokunmusum gibi algılıyo. Lütfen yardım edin. Fabrika ayarlarına da döndüm sonuç vermedi. Akuyu söküp taksam ne gibi sorun oluşur..duv..duv..duv..duv..duv..duv..duv.
Aynisi bendede oluyo bastigim yerin yantarfi algiliyo

Aracınız
Civic FD6 2008
Su anda aynı sorun benim android Çin malı teypse oldu dokunmatik tam tersine işliyor aynı sizin sıkıntınız androidde dokunmatik kalibresi nasıl ayarlayabilirim nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim

Geri