Navitech NX-214F Basarsoft Haritalar - Temmuz 2014 - 2014 Q3

Aracınız
Forumda yer alan haritayı sd karta yükleyip konu içerisinde yer alan yonergeleri uygulayarak cozebilirsiniz.

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba adminim. yukarıdaki yönergedekileri yaptım fakat yine çalıştıramadım navigasyonu. rardan çıkardım çıkanları klasör halinde attım olmadı. klasörün içerisindeki dosyaları atıpta denedim yine çalışmadı. cihazım navitech nx-214f modeli orijinal sd kartın içeriisndeki dosyaları bulabilirmiyiz. yardımcı olabilirmisiniz. aracı aldığım kişi sd kartı bulmuş gönderdi fakat içerisindekileri silmiş kurtarma programı ile kurtarmayı denedim içerisindeki dosya isimleri farklı sizin burada paylaştığınız klasörün içerisinde primo exe var kendi orjinalinin içerisinde NNGNAVI.exe var sys dosya içeriğide farklı. dosyaları tam kurtaramadığım yine çalıştıramadım.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
merhaba adminim. yukarıdaki yönergedekileri yaptım fakat yine çalıştıramadım navigasyonu. rardan çıkardım çıkanları klasör halinde attım olmadı. klasörün içerisindeki dosyaları atıpta denedim yine çalışmadı. cihazım navitech nx-214f modeli orijinal sd kartın içeriisndeki dosyaları bulabilirmiyiz. yardımcı olabilirmisiniz. aracı aldığım kişi sd kartı bulmuş gönderdi fakat içerisindekileri silmiş kurtarma programı ile kurtarmayı denedim içerisindeki dosya isimleri farklı sizin burada paylaştığınız klasörün içerisinde primo exe var kendi orjinalinin içerisinde NNGNAVI.exe var sys dosya içeriğide farklı. dosyaları tam kurtaramadığım yine çalıştıramadım.

Bende dosyalar yok, nx-214f de dosya yolu tanıtmayla ilgli sürekli arkadaşlar problem yaşıyor, bu güzden harita çalışmıyor, açıkçası yolun ismini bende bilmiyorum.

Aracınız
Bende dosyalar yok, nx-214f de dosya yolu tanıtmayla ilgli sürekli arkadaşlar problem yaşıyor, bu güzden harita çalışmıyor, açıkçası yolun ismini bende bilmiyorum.

teşekkür ediyorum yinede ilgilendiğiniz için. bu konuda net bi bilgi paylaşan arkadaşlarımız olur inşallah. en azından hafıza kartlarının içindeki bilgileri paylaşsak çok güzel olur.

Aracınız
Arkadaşlar bende de Navitech NX-214F cihaz var... sd kartı yok ... tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum... ne yapmalıyım...

Aracınız
Arkadaşlar bende de Navitech NX-214F cihaz var... sd kartı yok ... tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum... ne yapmalıyım... Acil yardım ...

Aracınız
Arkadaşlar bende de Navitech NX-214F cihaz var... sd kartı yok ... tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum... ne yapmalıyım... Acil yardım ... Bilgisi olaan yokmu...

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=3866]Ayhan18[/MENTION] aynı mesajı tekrarlaman sorunun hemen çözüleceği anlamına gelmeyecektir. Konu hakkında bilgisi olan arkadaş varsa zaten paylaşacaktır.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar bende de Navitech NX-214F cihaz var... sd kartı yok ... tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum... ne yapmalıyım... Acil yardım ... Bilgisi olaan yokmu...

Her konuya aynı soruyu yazmanız cevap almanızı hızlandırmaz.
Bu şekilde devam ederseniz forumdan uzaklaştırılacaksınız bilginiz olsun.

Geri