Body Kit Fikirlerinizi Rica Ediyorum

Aracınız
Arkadaşlar merhabalar. 2009 makyajsız Fd6 kasa aracıma body kit düşünüyorum. Ankara'da oturuyorum ancak yabancısıyım sanayi falan bilmiyorum yani. Fiber mi yaptırmalıyım yoksa plastik mi? Plastiğin fibere göre daha dayanıklı ancak fiberin de tamirinin kolay olduğunu buna karşılık plastikte tamir olayı olduğunu duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum. Bu kasaya body kit yaptıran arkadaşlara özellikle sormak istiyorum tümseklerde falan sürtme yapıyor mu? Aracımda yay yok. Mesela iş yerinin otoparkına girerken yokuştan inip düz bir yola çıkıyorum burada yokuş birden bitip düzlük başlıyor yani ön taraf sürter mi acaba? Ankara'da bu işi iyi yapan nereler vardır bir de? Biraz fazla sordum kusura bakmayın :) Bu işlerin acemisiyim de o yüzden işi bilen sizlere danışmak istedim. Şimdiden teşekkür ediyorum herkese.

esaret

0
Ben sadece karlık öneririm arabada marşpiyel var zaten arka tampon eki çok alçaltır. Bide tek ön karlık güzel duruyor ayrıca ucuz olur

fd6 2008

Aracınız
Arkaya çift çıkış gibi bir düşüncem vardı aslında ama sizin dediğiniz de mantıklı. Yere çok alçak olmasını istemiyorum. Sizin dediğiniz karlık resimdeki kare içindeki yer değil mi? Cevabınızn için çok teşekkür ediyorum

254251541_0.jpg

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Bir de bu karlik makyajsiz kasaya uyar mi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Fiber kitler en ufak sürtmeler de dahi kırılma yapmaktadır, bu yüzden plastik daha avantajlı ayrıca plastikte tamir edilebiliyor. Kit bence bütün olunca daha gösterişli zevkler ve renkler tartışılmaz :)

http://www.fstuningshop.com/Honda-Civic-Mugen-Body-Kit-2009-,PR-4431.html

Cevabınız için çok teşekkür ediyorum. Yani siz de plastik diyorsunuz. Bugün bir arkadaş daha plastiği tavsiye. Peki montaj nasıl yapılıyor acaba yani illa vida atmak ya da silikon kullanmak gerekiyor mu yoksa 3m kaliteli bir bant iş görür mü?

Aracınız
Kafama takılan bir kac soruyu sormak istiyorum.body kit yaptirinca tampon ekleri yere cok sürter mi?
İkincisi lpg dolum yeri benim arka tamponun sol köşesinde altta onun durumu ne olur baska yere mi almak gerekir tampon ekinin icinde kalsa dolum yapılır mi? Bu halde bile arka dolu olunca bile bazen lpg tabancasi arkada bosluga sığmadı yolculari indirip dolum yapabildim(sadece bir kere oldu)
Son olarak lastik degisimlerinde kriko yanlardan iceri girer mi marspiyellere zarar verir mi?

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=4747]OMARFARUK[/MENTION] Body kit çok fazla alçaltma yapmaz, lpg dolum ağzına denk gelebilir geliyor ise yer değiştirmeniz gerekebilir.

Geri