yakit gostergesi degisim modulu

Aracınız
Arkadaslar hepinize merhaba.

Bende aracımı yeni aldım ve bu sıkıntıyı yaşadım..bilmediğim için lpg takdırdığım yere sordum..tabii ki sizlerde yaşadığınız için adam bunun normal olduğunu söyledi..ve müjdeyi verdi brc bunun çalışmalarını tamamlamış ve orjinal bir ürün geliştirmiş..şu an deneme aşamasında olduğunu söyledi..umarım yakında piyasaya çıkar ve bu sorunuda güvenle sıkıntısız çözeriz..saygılar..

Aracınız
Arkadaslar hepinize merhaba.

Bende aracımı yeni aldım ve bu sıkıntıyı yaşadım..bilmediğim için lpg takdırdığım yere sordum..tabii ki sizlerde yaşadığınız için adam bunun normal olduğunu söyledi..ve müjdeyi verdi brc bunun çalışmalarını tamamlamış ve orjinal bir ürün geliştirmiş..şu an deneme aşamasında olduğunu söyledi..umarım yakında piyasaya çıkar ve bu sorunuda güvenle sıkıntısız çözeriz..saygılar..

Hadi inşallah. Psikolojik olarak insan kötü oluyor yoksa. :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ygdm kullanan arkadaşlar anladığım kadarı ile baya oldu alalı ve kullanıyorsunuz durum nedir? Sistem hala sorunsuz çalışıyor mu?

Son düzenleme:
Aracınız
Arkadaşlarlar Brc İzmir ile bugün görüştüm Ygdm modülünü garantiden çıkarmadan takıyorlar bilginize Çamkıranı da aradım haberleri yok bundan

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri