Civic fd6 şanzıman geri kaçırma

orhans

0
Aracım otomatik dik yokuşta kaçırma yapıyor geri tamirciye götürdüm yağında olur dedi değişmesi lazımmış ok dedim yanlız litresi 110 lira dedi şanzuman yağı normal fiyatmı yoksa abartımı bilgi alabilirmiyim ayrıca 6 litre dedi yani 660 tl çok değilmi ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

speed

0
Aracım otomatik dik yokuşta kaçırma yapıyor geri tamirciye götürdüm yağında olur dedi değişmesi lazımmış ok dedim yanlız litresi 110 lira dedi şanzuman yağı normal fiyatmı yoksa abartımı bilgi alabilirmiyim ayrıca 6 litre dedi yani 660 tl çok değilmi ?

Benim aracım honda fb7 2015 yokuş yukarı frenden ayağımı çeker gazvermessem 3 sn sonra geri gidiyor bu normal bişi . Sanırım kuru şanzıman olduğundan dolayı böyle imiş. Bu sebebten araçlara yokuş kalkış desteği vardır. Umarım yardımcı ola bilmişimdir yutupta

Benim aracım honda fb7 2015 yokuş yukarı frenden ayağımı çeker gazvermessem 3 sn sonra geri gidiyor bu normal bişi . Sanırım kuru şanzıman olduğundan dolayı böyle imiş. Bu sebebten araçlara yokuş kalkış desteği vardır. Umarım yardımcı ola bilmişimdir yutupta

Bu arada bu videonun 8 dk dan son radını izleyin prda vizkoz ve kuru şanzumanın yokuş mevzusunu anlatıyor

https://youtu.be/7AGibpJDwVE

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Dik yokuşta vitesi S konumuna alın. O zaman kaçırma yapmaz. Şanzıman yağını 250 TL ye değiştiriyorlar.

mert11

0
Arkadaşlar araç s modunda 2 vites te rampa da kaçıyor bütün internete fd6 2 vites te kesinlikle kacirmaz diyorlar problem midir anlamadım. Başka hiç bir şikayetim yok. Sadece geri kaçırdığını farkettim. Yardımcı olursanız sevinirim.

FD6 ELEGANCE AT 2010

mert11

0
civic fd6 tork konvertörlü şanzıman değil mi? yokuşta kaçırmaması gerek bildiğim kadarıyla?
tork Konvektör lüymüş fakat eski vtec2 ler gibi 2 vites alıp kaydırmama özelliği yokmuş. servis söyledi. (kaydırmadan kasıt çok dik rampa lardan bahsediyorum.) yanlis bildiğim varsa düzeltin arkadaşlar saygılarımla.

FD6 ELEGANCE AT 2010

Geri