2013 Civic Elegans

Arkadaşlar forumu taradım ama bulamadım. Aracımın camlarını açarken ilk noktada kapatırken son noktada kapı pandizotlarını bir kasıntı varmış gibi yarım cm kadar içe/dışa oynatıyor. Servise sordum hepsinde var dedi. Sizinkilerde de aynı sorun varmı? Sorun diyorum çünkü bana göre sorun bu.

Deniz 26 AC ... 2013 Honda Civic Elegans

Arkadaşlar forumu taradım ama bulamadım. Aracımın camlarını açarken ilk noktada kapatırken son noktada kapı pandizotlarını bir kasıntı varmış gibi yarım cm kadar içe/dışa oynatıyor. Servise sordum hepsinde var dedi. Sizinkilerde de aynı sorun varmı? Sorun diyorum çünkü bana göre sorun bu.

2013 elegans benimki de ben de sordum ve yalıtım için dediler camlar kapı pandizotlarını bastirarak ses ve sıcaklık yalıtımı yapıyomuş fakat Honda yalıtımı ortada kışın kapı açma kolununun oradan üşütecek derecede soğuk hava geliyo ayrıca asfalt sesini de kulağımın içinde hissediyorum yalıtım yok ise bence de bi sorun bu

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

okn737

0
benim arac 2016 sifir aldim 2 gun sonra farkettim hepsinde oldugunu ogrenince ustune dusmedim sag tarafa arkadasim bindi cami acarken ooo kapilar vakumlu dedi arabadan anlayan biri oldugu icin bende hic caktirmadim:)

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
benim arac 2016 sifir aldim 2 gun sonra farkettim hepsinde oldugunu ogrenince ustune dusmedim sag tarafa arkadasim bindi cami acarken ooo kapilar vakumlu dedi arabadan anlayan biri oldugu icin bende hic caktirmadim:)

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Vakum muhabbeti iyiymiş :D

Aynen hıcam bende de 2013 elegans var aynı sorun bende de var kronik bir sorun galiba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri