Civic FB7 Sigorta ve Kasko Ücretlerimizi Burada Paylaşalım

Aracınız
arkadaslar bugun yaptirdim en uygun ziraat bankasi 420 liraya yaptirdim cok mutluyum kesinlikle zirattan fiyat alin:)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

onancc

0
Aracınız
Hocam düzenleme geçti yasalasti ama güncel fiyatları etkilemeyecek bundan sonraki artışlar durur şeklinde yorumlamislardi

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

herous

0
Aracınız
Sigorta 390 kasko güneşten 1000(kasko ilk defa )

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

390 cok ii fiyat hocam. Darisi bize.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Ankara da sigorta olarak 900 TL ödeme yapan birisi olarak ikametgahı kalkınma illerinden mesela Çankırı ya taşıyacağım. Bu ne arkadaş. Bizim kasayı orada 250ye sigorta yaparken Ankara da 900. Nasıl bir risk /istatistik hesaplamasıdır bu?

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Herkese merhaba tekrardan. Haftaya kaskom doluyor ve şimdiden bakayım dedim. Geçen yıl 1400e generali den yaptırdığım kaskoya 3300TL fiyat verdiler. Eureko 2200 çekti ve üzeri devam etti. Sampo dan 1210 e teklif aldım bu gün. Bu nedir arkadaş verdiğin hizmet aynı arada dağlar var. Allianz ve Anadolu 4400 çıkardı. Teminatlar aynı hem de. Yarın Sampo dan yaptıracağım özetle. Size tavsiyem her firmadan fiyat teklifi alın, indirimli meslek gruplarında iseniz mutlaka belirtin. Mesela benim çalıştığım kuruluşun A.Ş. olması 650 TL düşürdü fiyatı. Sanki ltd de çalışsam daha kötü araba kullanacağım ne alaka ise. Sampo nun Tek kötü yanı mini onarım yaptırıp seneye sampoyu seçmezseniz o miktarı hasar olarak giriyor. Bir de RS veya autoking dışında bir yer adını unuttum. Zaten tampon tamiri de lokal boya da 100TL. Şimdiye kadar gerek de duymadım. Olursa mini den değil cepten yaptırırım artık. Bilginize iyi forumlar.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Herkese merhaba tekrardan. Haftaya kaskom doluyor ve şimdiden bakayım dedim. Geçen yıl 1400e generali den yaptırdığım kaskoya 3300TL fiyat verdiler. Eureko 2200 çekti ve üzeri devam etti. Sampo dan 1210 e teklif aldım bu gün. Bu nedir arkadaş verdiğin hizmet aynı arada dağlar var. Allianz ve Anadolu 4400 çıkardı. Teminatlar aynı hem de. Yarın Sampo dan yaptıracağım özetle. Size tavsiyem her firmadan fiyat teklifi alın, indirimli meslek gruplarında iseniz mutlaka belirtin. Mesela benim çalıştığım kuruluşun A.Ş. olması 650 TL düşürdü fiyatı. Sanki ltd de çalışsam daha kötü araba kullanacağım ne alaka ise. Sampo nun Tek kötü yanı mini onarım yaptırıp seneye sampoyu seçmezseniz o miktarı hasar olarak giriyor. Bir de RS veya autoking dışında bir yer adını unuttum. Zaten tampon tamiri de lokal boya da 100TL. Şimdiye kadar gerek de duymadım. Olursa mini den değil cepten yaptırırım artık. Bilginize iyi forumlar.

Su sigorta kasko ücretlerine Bi ayar yapamadılar ya yazık ya Bi bankanin ortalama 1.29 faiz oranı ile kredi verdiği donemde 0.79 al veren banka haksız rekabetten milyon ceza ödüyor.. Diğer yandan bi şirket 4bin bir şirket bin kusur yazık gunah ya..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri