Hondacı kardeşlere selam

Aracınız
Arkadaşlar hayırlı kandillerr..araca lpg taktırıcam fakat romanoyu tavsiye etti bi arkadaşım.romano taktırıpta memnun olan olmayan varmı? Acil tavsiye bekliyorum.saygılar..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] Tapatalka görüntü geç geliyor şu an gözüküyor ;)
[MENTION=2804]kaçkarli[/MENTION] Hocam Brc taktırın geçin dediğiniz markayı forumda kullanan kimsenin olduğunu düşünmüyorum.

Aracınız
Bilmiyorumki nasıl yapılıyo normal siteden gönderrdim canlısını görürsün inş.

Aracınız
Fabrika çıkışlı BRC yok bilginiz olsun , 2016 itibariyle olacak , o da fabrikada ekip atandığı için :)

BRC ile anlaşması var çünkü motor blogunu delmeden LPG sistemini "kit" şeklinde montaj ediyor BRC... O yuzden adamların işine geliyor bu sistem. :)

Aracınız
Açıkcası garantiyi takmayıp prins taktırıcam durum onu gösteriyo sonuçta kullananlar çok memnun zaten garantiyede hep bi kılıf uyduruyorlar nasipse prins çünki brc dediğin artık türkiyede yapılıyo hani atiker kullananlarda çok memnun aynı paraya prins varken resmen kandırıyor honda bukadarda olmaz..herşeyden çalıyorlar makyajlı makyajsız fb7 yi kıyaslayın o bile yeter..

Geri