Lastik tavsiyesi

Aracınız
Arkadaşlar lastik alıcam orjinal ebat ve michelin sordum çok yüksek fiyatları 335 dediler pravachi 3 modeline ben nexen diye bir marka sordum ve birde hankok 2 sinin fiyatıda 230 tl bu 2 markadan hangisini alayım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Goodyear effecial grip performance al derim ben 4 lastik yol yardım bide öpeyim 50 tl yakıt indirimi ile 900 tl aldim

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yeni mi aldın peki bu Goodyear ları farklı fiyat çıkmasın mantıken söylediğim markalardan alacağıma Goodyear alırım daha iyi

Erzurum da aldım kampanya varmış hocam.ki bir hafta daha olmadı lastiktende fiyatindanda memnunum

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar Goodyear edifice grip performance 205 55 16 aldım taktırdım 4 gün oldu güzel ve kullanışlı 1.100 tl ye aldım 50 tl de yakıt hediye olarak taktırdım michelin gibi iyi bir lastikmi zaman gösterecek ilk izlenimlerim yol tutuşu güzel gidiş güzel bir sıkıntı görmedim yumuşak hamurlu bir lastik şimdilik tavsiye ederim

Aracınız
Arkadaşlar Goodyear edifice grip performance 205 55 16 aldım taktırdım 4 gün oldu güzel ve kullanışlı 1.100 tl ye aldım 50 tl de yakıt hediye olarak taktırdım michelin gibi iyi bir lastikmi zaman gösterecek ilk izlenimlerim yol tutuşu güzel gidiş güzel bir sıkıntı görmedim yumuşak hamurlu bir lastik şimdilik tavsiye ederim

3. Defa aldim ben bu lastigi. Ustune lastik tanimam sifir fc5 imede dusunmuyor degilim. Fc5 dekileri 600e satabilirsem almayi dusunuyorum

arkadaslar merhabalar lastik bakiyorum fb7m için,
Pirelli tanesi 250
Bridgestone tanesi 240
Continental tanesi 300 lira
Digerlerine bakmadım henuz uzerinde de Continental var ne yapalım sizce

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri