Arkadaslar bir sorum var.

01d4cbb6e7efbe95e0f17cddb18c26fb.jpg

Arkadaşlar bu görmüş olduğunuz araba, 2001 model. Otomatik vites civic. Bu otomobilin arkasında Vtec yazmıyor,ama motorunun üstüne Vtec yazıyor. Sahibinden'de 1.4S katagorisinde duruyor. Bu araba ilk vtec'lerden falan mı? Vtec var değil mi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Arkadaşlar son bir kaç gündür aracın içinden yanık kokusu geliyor kaputu açtım koku yok lastiklerde de bişey yok ama koku lastik yanığı gibi on bin bakımadan yeni çıktım bi sorun yoktu araçta bi fikri olan varmı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar son bir kaç gündür aracın içinden yanık kokusu geliyor kaputu açtım koku yok lastiklerde de bişey yok ama koku lastik yanığı gibi on bin bakımadan yeni çıktım bi sorun yoktu araçta bi fikri olan varmı

Havalar ısındığı için torpido vs. bir yerde bıraktığınız bir şeyler ısınıp koku yapıyor olmasın?
Böyle bir şey değil problem de devam ediyorsa en sağlamı aracı kontrol ettirmeniz.

Aracınız
Bahsettiğiniz gibi bir durum değil yoldan geçerken gerçekten böyle bir koku alsanız camları kapatırsınız ağır bir yanık kokusu geliyor iki kez başıma geldi egzozu falanda kontrol ettim yapışkan bişey bulamadım

Geri