Body kit boya montaj Urfa-Antep usta tanıyan önerebilecek??

Merhabalar cümleten Etiket Tuningten almış olduğum çift eksoz çıkışlı body kitim sonunda elime ulaştı ama bu seferde boya ve montaj kafamı çok karıştırmakta Urfa ve Antep çevresi tanıdık veya bildiğiniz ayrıca çokta cebimizi yakmayacak GERÇEK bir usta :) önerebilir misiniz?

Aracınız
[MENTION=4918]sharpking[/MENTION] hocam merhaba hayırlı olsun. Body kitin malzeme kalitesi nasıl baktığınızda içinize sindi mi. Birde etiket tuning iletişimi ve alakasından memnun kaldınız mı. Bende düşünüyorum almayı. Diyarbakır'a sipariş vereceğim sizden alacağım bilgilere göre. Birde varsa size zahmet fotoğraf atabilir misiniz body kitlerin. Takılmamış hali de olur. Maksat kafada görüntü canlansın. Şimdiden teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Urfa'da yok hiç yok bildiğin yok sıfır

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=4395]Policeman[/MENTION] devrem sahibinden ilan No: 359264702 malzeme kalitesi sağlam kemikli duruyor paketlemeyi de çok sağlam yapıyorlar kargoda herhangi bir sıkıntı yaşamadım satın aldığım tuningcinin iletişim ve alakası da çok iyi herhangi bir sıkıntı yaşamadım kusura bakma yoğunluktan çabuk dönüş yapamadım görüntü olarakta malzemeler yanımda değil ama müsait zamanda gidersem görüntülerinide atarım..

[MENTION=4736]Saldiray[/MENTION] hocam sen urfada mısın bir yer buldumda biraz kafama takıldı reklam yapmak gibi olmasında bu tuningciyle görüştüm hallederiz abi dediler senin bilgin var mı bu arkadaşlar hakkında temiz bir şekilde üstesinden gelirler mi?

02ada990d2d3c3c92f5501e8231c6044.jpg

[MENTION=4736]Saldiray[/MENTION] hocam sen urfada mısın bir yer buldumda biraz kafama takıldı reklam yapmak gibi olmasında bu tuningciyle görüştüm hallederiz abi dediler senin bilgin var mı bu arkadaşlar hakkında temiz bir şekilde üstesinden gelirler mi?

02ada990d2d3c3c92f5501e8231c6044.jpg
Doğrudur Urfa'dayım Dizayn urfada tanınan bi kaç yerden biri ama yoğurtçu yoğurdun ekşi demez işçilikleri nasıl hiç bi fikrim yok ama Şurfa da işçilik ciddi sıkıntı

GT-I9300 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Doğrudur Urfa'dayım Dizayn urfada tanınan bi kaç yerden biri ama yoğurtçu yoğurdun ekşi demez işçilikleri nasıl hiç bi fikrim yok ama Şurfa da işçilik ciddi sıkıntı

GT-I9300 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Anladım hocam sağolasın inşallah güzel bir işçilik çıkartırlar başka türlü bodykitlerle antepe yola düşmek zorunda kalıcaz :)

Geri