Motevo Navigasyon Değerlendirmesi

Merhaba,
Cihazımı alalı 10 gün kadar oldu. Bu kısa süre için özetle memnunum diyebilirim. Forumda merak edenler olabilir diye kendimce bir değerlendirme yapmak isterim. Özellikle smakbuloglu isimli forumdaşa faydalı olması umuduyla....

Cihaz Motevo marka. Maslak'da bulunan Honda yetkili servisinde takıldı. ARacın garantisi bozulmadı.

Büyük ve ve dokunmatik ekranı var. Önde iki adet SD kart girişi var, bunlardan biri GPS için diğer ise DVD için. Ayrıca cihazda bir adet USB girişi ve bir adette ıpod girişi var. Bu iki girişin ucu torpido gözüne verimiş durumda. Ipod girişi kullanmadım ama USB girişinden sticki taktığımda cihazda USB isimli menü aktif oluyor ve içerik görülebiliyor. Ayrıca Civic'in kolçakta bulunan USB girişi de çalışıyor ama buna stick taktığınızda cihazdaki USB menüsü değil, abaşka bir menü aktif oluyor. Klasör vs göremüyorsunuz, ama şarkılar belli bir sıra ile çalıyor

Radyosu 3 bant fm ve her bantta 6 adetlik kayıt yeri olan bir uygulama. RDS var. (kapatılıyor mu bilemedim, bulamadım). Çekim kalitesi iyi. Direksiyon kumandadan kanallar arası geçiş ve arama yapılıabiliyor.

TV var, anten de var ama ben hiç izleyemedim, hiç yayın yakalayamdım.

DVD ve VCD oynatıcı var.

Bluetooth iyi, araca bindiğinizde otomatik bağlanıyor, Telefon rehberi de senkornize edildi. Ses kalitesi felan tatminkar.

Geri görüş kamerası bu cihaza da bağlandı. Şimdi geri vitese geçtiğimde hem ımid ekran hem de cihazda kamere açılıyor. Aracımda ön park sensörü var, bu park sensörüne bağlı olarak ileride bu cihaz için öne kamera takabilir miyim düşünüyorum.

İlk önceliğim navigasyon idi, işmdilik menüsü kolay anlaşılabilir bir navigasyon olduğunu düşünüyorum, ama daha ciddi bir test yapma şansım olmadı. Bir iki kere bildiğim bölgelere götürmesini istedim fena değildi

3 gün kadar cihaz ayarları ile uğraştım, ekran parlaklıktan, navigasyon sesine, oradan bluetootha kadar bir sürü noktada ayar şansızınzı var.

Almadan önce çok düşünmüş çok incelemeiştim, umarım pişman olmam.

Aracınız
Ynt: Motevo Navigasyon Değerlendirmesi

Güle güle kullanın.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hayırlı olsun, güle güle kullanın ;)

Tolga hocam hayırlı uğurlu olsun :)

Bu haftasonu seni rahatsız edeceğim, fotoları paylaşırız.

Hayırlı olsun .cihaz android değil herhalde değilmi ben android olanları merak ediyorum

teşekkürler arkadaşlar.

#smakbuloğlu: Bu hafta sonu tatile çıkıyorum. Sonraki hafta pazara kadar yokum kısmetse. Eylülün ikinci haftası daha uygun olabilir.

#adigeokan: Android değil, açıkçası işletim sistemi benim için önemli değildi. zira aradığım özellikler bu makinede var. Şimdilik bir takılma vs de yok.

Son olarak, radyoyu kpatmayı bulamayırum yaw. Diyelim ki cihaz açık ve navigasyon kullanırken ya da bluetoothu kullanmak istiyorum illaki radyo açık mı olmalı bunu çözemedim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=nonickname link=topic=670.msg10961#msg10961 date=1409225580]
teşekkürler arkadaşlar.

#smakbuloğlu: Bu hafta sonu tatile çıkıyorum. Sonraki hafta pazara kadar yokum kısmetse. Eylülün ikinci haftası daha uygun olabilir.

#adigeokan: Android değil, açıkçası işletim sistemi benim için önemli değildi. zira aradığım özellikler bu makinede var. Şimdilik bir takılma vs de yok.

Son olarak, radyoyu kpatmayı bulamayırum yaw. Diyelim ki cihaz açık ve navigasyon kullanırken ya da bluetoothu kullanmak istiyorum illaki radyo açık mı olmalı bunu çözemedim.
[/quote]

Menüde istediğiniz özelliğe geçince mevcut uygulamanın kapanması gerekiyor, navigasyon için ise navigasyonun ayar kısmından bildirimleri açık duruma getirirseniz navi çalışırken radyo vs. çalışmaz.
Bluetooth bağlantısında telefon çaldığı zaman zaten mevcut uygulama durarak telefon bağlantısına geçiyor.

Bulabilen olursa bende sevinirim bendede Motevo var tema olayını çözemedim bir de temayı değiştirmek istiyorum ama sanırım oyle birsey yokmuş

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri