Araci ilk calistirdigimda gelen hırıltılı ses

Merhaba

2008 otomatik şanzıman civic sahibiyim..2-3 haftadir..araci ilk calistirip d'ye aldiktan sonra orta taraflardan tıkır tıkır. .dönen bi ses geliyor. Hararet yukselince gidiyor ses. Daha önce basina gelen oldu mu? Sebep ne olabilir?

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba

2008 otomatik şanzıman civic sahibiyim..2-3 haftadir..araci ilk calistirip d'ye aldiktan sonra orta taraflardan tıkır tıkır. .dönen bi ses geliyor. Hararet yukselince gidiyor ses. Daha önce basina gelen oldu mu? Sebep ne olabilir?

Gırr gırr bi ses geliyor. tam tarif edemedim. Sanki torpidoda bi kutu varmis da ..titresimden o ses yapıyormuş gibi..

Servise götürdüm. motor yatagindan gelen acı bir ses olduğunu. .kronik bi hata bu modellerde dedi. Soruna yol açmaz dedi.

Son düzenleme:
Benim bir önceki aracımda buna benzer bir olay başıma gelmişti: Sorun motor kulağında çıkmıştı bu duruma çok şaşırmıştım. Problemin kaynağını bulmaları çok zaman almıştı. Supaplardan kaynaklı diyen usta bile olmuştu. Birkaç ustaya daha kontrol ettirmekte fayda var.

Motor kulaklari catlamisti..değiştirdim onları zaten..motor yatağında kirank milinin carpmasi sonucu gibi birsey söyledi. bu 2008 civiclerde karşılaştığımız bir durum dedi.

Geri