2016 Araç muayene ücretleri

onancc

0
Aracınız
[MENTION=3083]webelectronics[/MENTION] hocam 1970 model Renault 12 nin yanında 2001 lagunanın Lafı olmaz.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Benim yan komşum gitti muayeneye , araçta 12 adet hafif kusur varmış , işlediler , onayı verdiler :) Araç trafikte :)

araç laguna 2001 model LPG li siz düşünün ne kadar durumun vahim oldugunu :) maddelerden biri sızdırmazlık testinin olmayışı ( hafif kusur )
Benim de far ayarsızmış. Elindeki alet o farı ölçmek için uygun değil ki neyi ölçtün de hafif kusur yazdın?

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

krmmrt

0
Aracınız
Arkadaşlar ben de bu konuyu okuyunca merak ettim lpgye baktım. Tankın altına serili koyu gri birsey var. Naylon desem degil, köpük desem degil. Hani yeni elektronik bir cihaz alırsınız koruma gibi bisey cıkar. Onun kalın versiyonu sanırım. Kast edilen şilte o mudur acaba?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onancc

0
Aracınız
Arkadaşlar ben de bu konuyu okuyunca merak ettim lpgye baktım. Tankın altına serili koyu gri birsey var. Naylon desem degil, köpük desem degil. Hani yeni elektronik bir cihaz alırsınız koruma gibi bisey cıkar. Onun kalın versiyonu sanırım. Kast edilen şilte o mudur acaba?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet hocam aynen o

Geri