Fc5 hakkında sorularım var..

Arkadaşlar merhaba.. ilker ben... 33 yaşındayım.. işim gereği çok zor şartlarda ailemden ayrı para kazanan birisiyim.. sıfır almayı düşünüyorum exe eco otomatik olarak.. ilk kez hondaya bineceğim.. merak ettiklerim fc5 in yakıt tüketimi konforu ikinci el de değer kaybı ve satış hızı kronik rahatsızlıkları yol lastik sesi durumu vs.. ailece görsel olarak beğenimizi kazandı.. kısaca honda almamızın artıları ve eksileri neler olur.. bu arada adana honda bayinde referans olabilecek bir abi veya kardeşim varsa aracılığı ile almak isterim.. saygılar sunarım.. iyi forumlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

suayb

0
Honda her zaman altın gibi araçtır 1999-2000 modellerinin otomatikleri bugün sahibinden de kaça gidiyor bakın ben de aldım exe gayrette memnunum yapıştır gitsin

Mechanichal Engineer

Aracınız
Öncelikle merhaba. Eğer alacaksanız bence exe otomatik benzinli tercih etmelisiniz. 100kmde benzine nazaran lpg üzerine 2-2.5 litre koyuyo . kaldı ki lpg için çektikleri fahiş fiyatla hiç bi anlamı kalmıyo. Dahası ''LPGde gelen ses'' başlığınıda incelerseniz fabrikasyon lpgde ses sıkıntısı can sıkıyor. ikinci olarak rüzgar sesi son derece başarılı olsa da yol sesi olarak sınıfının çok altında eğer alırsanız Firma içinde size satmaya çalışacakları boya koruma kaput koruma ve izolasyon paketindeki izolasyon sadece aracın altına pütür atmaktan ibaret davlumbazlara her hangi bir işlem uygulanmıyo(bana satın alırken aracın altının tamamı ve davlumbazlar dendi. 1000 bakımına gittiğimde biz sadece davlumbazların içine yapıyoruz tabana atmayız sizinde aracınızın davlumbazlarının yukarı bakan kısımlarında yalıtım var dendi ama isterseniz size özel tabana pütür atalım memnun edelim sizi dendi. 8000bin kmde sanayide arabayı kurcalarken davlumbazların içinde her hangi bir yalıtım olmadığını gördüğümde en son olarak biz honda bünyesinde davlumbazları kesinlikle sökemiyoruz size bu bilgiyi veren arkadaş yanlış bilgilendirmiş diyerek geçirştirdiler.) onun dışında ikince el değeri olarak yukarıdaki arkadaşların söylediklerine katılıyorum. bu gün vtec2 lere bile 40 45 bin lira fiyat koyan var. 95 bine aldığım arabamın da 6 ay içinde 105 bin satış fiyatına çıkmış olamsı da açıkcası yüz güldürüyor.

Geri