CİVİC FB7 10.000 BAKIMLARIMIZI BURADA PAYLAŞALIM

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
10000 bakımı için fiyat aldım izmir çamkıran 700 civarı dedi,izmir terakki 730 dedi,aydın yıldırım 700 dedi(aydın yıldırım eğer filtreler çok yıpranmamışsa değiştirmiyoruz ve ücrete yansıtmıyoruz dedi.sakarya sandıkçı 580 dedi.fiyatlar uçmuş özellikle izmir bayileri...Aracım su anda 7500 km de sadece sakarya sandıkçı gelmene gerek yok dedi :) ne yapacam bilemedim garanti kaybolmasın diye girecem yoksa daha 10 bin olmadı.aracı 20 haziran 2015 te aldım, garanti ölmesin diye ne zaman a kadar servise gitmem lazım?bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim...
Balıkesir servisten de fiyat almanızı öneririm.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
sakarya ya giderken yolumun üzeri olduğu için onu da aradım o da 680 dedi.bi de yağı sordum castrol 4litre yağ kullanıyorlarmış.galiba filtre ve yağı alıp kendim yapacam bu işi...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
10000 bakımı için fiyat aldım izmir çamkıran 700 civarı dedi,izmir terakki 730 dedi,aydın yıldırım 700 dedi(aydın yıldırım eğer filtreler çok yıpranmamışsa değiştirmiyoruz ve ücrete yansıtmıyoruz dedi.sakarya sandıkçı 580 dedi.fiyatlar uçmuş özellikle izmir bayileri...Aracım su anda 7500 km de sadece sakarya sandıkçı gelmene gerek yok dedi :) ne yapacam bilemedim garanti kaybolmasın diye girecem yoksa daha 10 bin olmadı.aracı 20 haziran 2015 te aldım, garanti ölmesin diye ne zaman a kadar servise gitmem lazım?bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim...
10 bin km dolmuyor ise her yil dönümünde gitmeniz gerekiyor.
Terakki ye filtre degisimi istemediğinizi standart yıllık bakım istediğinizi söyleyin 7500 km de ki aracın yağ bakımlarının yapılması yeterli.

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
evet iyi fikirmiş sağol. biraz forumu inceledim servis için terakki yi öneriyolar çamkırana göre...ama terakki bunu kabul edermi?yani filtreleri değiştirmeden garanti yi devam ettirirler mi?gidip yüz yüze konuşmak en iyisi...bu arada bu işi kendim yapacam dediğimden beri araştırıyorum filtreleri n orjinallerini bulmak çok zor internette...gidince filtrelerin fiyatlarını da soracam tabi satıyorlarsa...neyse sonuçları yazacam buraya...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
evet iyi fikirmiş sağol. biraz forumu inceledim servis için terakki yi öneriyolar çamkırana göre...ama terakki bunu kabul edermi?yani filtreleri değiştirmeden garanti yi devam ettirirler mi?gidip yüz yüze konuşmak en iyisi...bu arada bu işi kendim yapacam dediğimden beri araştırıyorum filtreleri n orjinallerini bulmak çok zor internette...gidince filtrelerin fiyatlarını da soracam tabi satıyorlarsa...neyse sonuçları yazacam buraya...

Normalde hava filtresi 7500 km de değiştirilmez, polen fitresi değişimi tamamen sizin elinizde, geriye yağ bakımları kalıyor.

Aracınız
galiba en mantıklısı senin dediğin gibi servise gidip sadece yağı ve rutin kontrolleri yaptırmak.böylece elimde ileride arabayı satarken servis kaydı çıkar ve km nin orijinal hali belli olur.yılda ortalama 8000 km yapan birisi olarak 5 yıl sonra 40000 gibi rakam çıkar ve elinde servis kaydı çıkarsa alacak olan daha bi güvenir.malum ülke sartlarında km ile çok oynanıyor.filtreleri kendin alma ve garantiden çıkma fikri şimdi bana uzak geliyor.neyse yardımın için sağol no fear(üstad,sensei...) :)

Aracınız
arac 12 bin oldu sakaryayı aradım 580 lira dediler. Yağ petrol ofisi ve litresi 47 lira dediler bende 5 litre eneosu internetten 120 liraya getirttim.
hafta içi servise gitmeyi planlıyorum.

Filtreleri de bosch filtre takımı var 77 lira ama alsam mı bilemedim filtreleri dışarıdan getirince sıkıntı çıkarıyorlar mı

Geri