Navitech NX 220R İnceleme konusu

ENSAR

0
Arkadaslar merhaba.ya beb vudeo undirdim ama izleyemiyorum bir turlu.avi yaptim mp4 yaptim bi turlu olmadi nerede yanlis yapiyorum.format ne olmali nasil yapmaliyim bir zahmet yardimci olursaniz cok sevinirim ACIL...kizim bekliyo :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Youtubeden istediğiniz videoyu herhangi bir indirme programına gerek kalmadan adres kısmının başına ss harfi koyarak mp4 formatında indirebilirsiniz. Bende nx221 var, cihaz direk açıyor.
Örnek:
https://ssyoutube.com/watch?v=Fv7MljRS90g

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

ysf84

0
Aracınız
Herkese Selam, Aracımda NX221R var. Bluetooth bağlantı problemi yaşıyorum. LG G2 telefonum ile BT bağlantısı yapamadım. Eşleşme gerçekleştikten sonra cihaz kilitleniyor. Cihazı kapatıp açmam gerekti. 3-4 defa denesem de olmadı. Daha sonra LG G3 ve Vestel Venüs telefonlar ile bağlantı denedim. Sorunsuz oldu. Kardeşimin LG G2 telefonu ile denedim onunla da yine sorunsuz bağlantı oldu. Aynı marka model başka telefon ile bağlantı yapabiliyorken benim telefonum ile neden bağlantı olmaz? İlk başta bağlanıyor uyarısı geliyor. Daha sonra cihaz eşleşmedi hatası veriyor. Neden olabileceğine dair fikri ve çözüm önerisi olan var mı?

Geri