2013 civic klima sesi

Aracınız
2012 modellerde yaprak sürtme sesi gibi geliyordu fandan. Serviste sıcak hava klapesi'nin kapanmasından kaynaklı olduğu söylendi ve 10 dakika da ayarlayıp verdiler. Bir daha ses duymadım.

Aracınız
Arkadaşlar 2bin de 2015 civic aldım iki haftadır klimadaki fan sesi (sürtünme yada bilye) kafamın etini yedi. Kulaklar çok hassas galiba benim ama normal değil eski focusumda sadece üfleme sesi gelirdi. Servise gittim parça sipariş ettiler bugün pervanesini değiştirdiler ama ses gitmedi. İlk gittiğimde normal demişlerdi ama ısrar edince fan sipariş ettiler lakin yine olmadı...

Aracınız
Arkadaşlar merhaba 2015 elagance civic var. Araç 2binde. Klimadan üfleme dışında bir sürtünme sesi geliyor. Servis normal dedi kabul etmedim pervane sipariş verdiler bugün takıldı ama hala devam ediyor daha fazla üstelemek istemedim aciliyetim olduğundan. Tekrar gideceğim kesin ama sorunu çözen var mı birçok kişi burda aynı problemden bahsetmiş. Sorun fanda mı yoksa bilye tarzı birşey mi var pervanenin altında

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3605]adem0689[/MENTION] Bu problem ilk çıkan seride vardı, sonradan düzeltme yapıldı, problem devam ediyor ise bir de başka bir servise götürün, bazen birinin çözemediğini başka bir servis çözebiliyor.

Aracınız
[MENTION=3605]adem0689[/MENTION] Bu problem ilk çıkan seride vardı, sonradan düzeltme yapıldı, problem devam ediyor ise bir de başka bir servise götürün, bazen birinin çözemediğini başka bir servis çözebiliyor.

Cevap için teşekkür ederim tekrardan. Düzeltme nerede hangi parçada yapıldı acaba o konuda bilginiz var mı? Kendiliğinden sesin kaybolduğunu yazan arkadaşlarda var daha 2bindeyim biraz bekleyeyim olmadı 10bine kadar falan.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Cevap için teşekkür ederim tekrardan. Düzeltme nerede hangi parçada yapıldı acaba o konuda bilginiz var mı? Kendiliğinden sesin kaybolduğunu yazan arkadaşlarda var daha 2bindeyim biraz bekleyeyim olmadı 10bine kadar falan.

Yağlama ve bir şeyler yapıyorlardı ama net hatırlayamadım.

Aracınız
Geri geliyormuş o yağlamadan sonra ses. Yine değişime karar verdi servis komple klima motoru değişecek ikinci kez. Parça gelmiş ama bayram yoğunluğundan aramıyorlar bayramdan sonra takacaklar inşallah bu değişimle kurtuluruz bu sesten

Aracınız
30 bin bakımdan sonra bende de oldu 1ve2 fan da ince tır tır ses yapıyor 2014 executive servis bu kadar dinleme abi dedi arabayı sorun çözmüyor bahane sunuyor bu benim ilk hondam bu kadar istanbul içi servis tavsiye edeceğiz yer var mı araç 6 yıl garantili yetkili servis ilk tercihim araç trafiğe çıkış 2015

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende Honda ya yeni geçtim..İkinci El 2015 elegance Honda da klimayı açınca 10 saniye aralıklarla hor hor hor şekilde ses geliyor.. Kaputu açıp baktım ses gelmeye başlayınca motor kayışının orada öne doğru hareketlenme oluyor. Başına gelen var mı ve çözümü var mı. Daha sevemedim soğudum araçtan.

Geri