Sorun Direksiyon Kutusu mu?

Aracınız
Arkadaşlar vtec 2 aracım son iki aydır sıfırdan gaza yüklenerek kaldırdığımda sağa çekme yapıyor,sanki tekerin biri hızlı biri yavaş dönüyor gibi sağa doğru yığılıyor gazı bırakınca geri sola oturuyor,normal bir sekilde gaza bastığımda hiçbir sapıtma yok yüksek hızlarda en küçük bir çekme yapmıyor sadece hızlı kalkışlarda oluyor ve aracım düzgün bir şekilde hızlanamıyor,sağ tarafa birisi bastırıyor gibi sağa gitmek istiyor direksiyon hakimiyeti çok zor oluyor ,rot balansında sorun yok travers burçları z rotları rot başları lastiklerim yeni şaseye girmiş bir kazası yok aracın alt motor kulağı yırtık bu kulak cekme sebebi olabilir mi,her zaman gittiğim ustam direksiyon kutusunda ufak bir boşluk olduğunu söyledi bu da böyle bir çekme yapar mı emin olmadan direksiyon kutusunu söktürmekte istemiyorum daha önce direksiyon kutusu sorunu yaşayan arkadaşlar buna benzer bir sorun yaşadımı tamirden sonra sıkıntı oluyor mu yardım bekliyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1334]battalgazi[/MENTION] Hocam akslara bakıldı mı?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
yazlık ve kışlık lastiklerin 2sinde de aynı durum var mı?

Aracınız
ben lastiktern sanıyordum sırf bunun için lastikleri değiştirdim yine düzelmedi,kışlık lastik Mersin'de kullanmıyoruz hocam

Aracınız
sorunu çözdüm arkadaşlar sol alt rotil bozulmuş 25 liraya yan sanayisini alıp taktırdım alt motor kulağınıda değiştirdim şuan aracım çok iyi oldu rölantide beklerken oluşan titremede geçmiş bulunuyor

Geri