Sonax Mersin

Beyler bende sonax a götürmeyi düşünüyordum böyle yazılar görünce içime fazla sinmedi sizce götürmeliyim mi yoksa servisinde mi yaptırmalıyım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Aracın koltuklarını ve tavan döşemesini geçen yaz kosla halı ile sildim gayet temiz oldu. Silmeden önce araç temiz gibi duruyordu ama sildikçe su baya karardı. 400 lira biraz fazla gibi. (Silerken hanımında yardımı oldu tabi:) )

Kün feyekün..

Aracınız
ben bugün sonax ta koltuk yıkattım 200TL , 150 TL da hybrid koruma yaptık (adı afilli ama biey yok , spreyi sıkıp bezle yediriyorsun) , boyanın derinliği arttı ama o spreyi alıp kendim de çok rahat yapabilirdim. koltuk yıkama da buhar yok , ilaç sıkıp fırçaladılar ve vakumla çektiler. ahtapot bağlayıp sıcak havayla kuruttular.
https://1drv.ms/v/s!AjOGEAt_W8NvjwHOe2bs_NxaUB4P

Aracınız
Ya bu motoru kendim yıkasam ne olur serbis bile yıkamıyor tüplü arabayı

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

motoru yıkamaktan ziyade motor temizleyen spreyler ve birkaç mikro fiber bez yardımı ile bakımını yapabilirsin. ben sonax ta yapılan temizlik uygulamalarının fiyatına göre yavan olduğunu düşünüyorum. kardeşimle beraber araçlarımızı sonaxtan çok daha iyi yıkayabiliyoruz, yalnız baya vaktimizi alıyor.
bir adet halı yıkama makinesi -annemden- gerekli temizlik malzemeleri, iç temizlik fırçaları ve bol bol bez ile masrafsız ve içinize sinmiş bir şekilde temizlikten kurtuluyorsunuz.

Aracınız
motoru yıkamaktan ziyade motor temizleyen spreyler ve birkaç mikro fiber bez yardımı ile bakımını yapabilirsin. ben sonax ta yapılan temizlik uygulamalarının fiyatına göre yavan olduğunu düşünüyorum. kardeşimle beraber araçlarımızı sonaxtan çok daha iyi yıkayabiliyoruz, yalnız baya vaktimizi alıyor.
bir adet halı yıkama makinesi -annemden- gerekli temizlik malzemeleri, iç temizlik fırçaları ve bol bol bez ile masrafsız ve içinize sinmiş bir şekilde temizlikten kurtuluyorsunuz.

Peki tüplü araçlarda da olur mu bu sprey direk sıkıp silsek ?

Kün feyekün..

Aracınız
lpgde sıkılmasına bir engel yoktur diye biliyorum. her türlü motora uygulanabilir, motosiklet dahil. reklam olarak almayın ama bir link vereyim. ürünler uygun ve sağlam, fakat teslimat biraz sürebiliyor.

https://www.erenkimya.com.tr/urunler/3/31/motor-temizleme-spreyi-500-ml/

ürün açıklamasında sorun olmayacağı yazıyor. ayrıca videoda mevcuttur.

Son düzenleme:
Geri