Sizce Uyumlumudur

Aracınız
Keske eskisi ve yenisi arasinda fark icin resim cekeydin. Ben uzunlara taktım aydinlatmadan memnun degilim. Kisalar nasıl

...Tengri Biz Menen...

eskisini çekemedim ama bir video çekmeyi düşünüyorum boş zamanımda , karanlık bir caddede. uzunları ben değiştirmedim , değiştirmeyi de düşünmüyorum.

Aracınız
[MENTION=3900]xanthus[/MENTION] benimde 2012model halen orjinal xenonlar takılı artık sarardı baya,xenon ampuller gereksiz pahalı,bende led ampul takmayı düşünüyorum.özellikle eskiye göre nasıl bir kayıp varmı gece görüşte? birde beyazmı parlaklığı,bazı araçlarda maviye kaçan beyaz var ben beğenmiyorum onu.

Aracınız
[MENTION=1020]Serkanselmanoğlu[/MENTION] , bi kayıp farketmedim , oldukça iyi aydınlatma sağlıyor , renk beyaz , 6000k alırsan beyaz , bunun üzerine çıkarsan mavileşiyor.

mert11

0
[MENTION=3900]xanthus[/MENTION] benimde 2012model halen orjinal xenonlar takılı artık sarardı baya,xenon ampuller gereksiz pahalı,bende led ampul takmayı düşünüyorum.özellikle eskiye göre nasıl bir kayıp varmı gece görüşte? birde beyazmı parlaklığı,bazı araçlarda maviye kaçan beyaz var ben beğenmiyorum onu.
Xenon orjinal Philips 6000k xenon ampuller var. onları tavsiye ederim zira led far xenon kadar aydınlatmaz.

FD6 ELEGANCE AT 2010

Aracınız
Xenon orjinal Philips 6000k xenon ampuller var. onları tavsiye ederim zira led far xenon kadar aydınlatmaz.

FD6 ELEGANCE AT 2010

İşte bende onu merak ediyorum hangisinin aydınlatması daha güçlü o yüzden tam karar veremedim ama benim üzerindekiler daha ilk ampulleri 5senelik oldu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mert11

0
Fabrika çıkışlı xenon 4.600k 6000k alırsanız daha beyaz olur. Ancak 4.600k daha iyi yolu gösterir. saygılar

FD6 ELEGANCE AT 2010

kayhanbozkus

0
Yönetici
Turkiye'de dedigin gibi xenon ampulleri cok pahali ben aliexpressten racbox diye bi markanin ampulunu aldim gayet uygun ve calisiyor su an icin hic bi sikintisi yok tavsiye ederim

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mert11

0
Turkiye'de dedigin gibi xenon ampulleri cok pahali ben aliexpressten racbox diye bi markanin ampulunu aldim gayet uygun ve calisiyor su an icin hic bi sikintisi yok tavsiye ederim

Yurtdışı alınan ürünler de garanti yok şimdi çalışır ama 1 saat sonra ne olur bilinmez. Türkiye den aldığınız ürünlerde ithalatçı firma 2 yıl garanti verir.

FD6 ELEGANCE AT 2010

kayhanbozkus

0
Yönetici
Yurtdışı alınan ürünler de garanti yok şimdi çalışır ama 1 saat sonra ne olur bilinmez. Türkiye den aldığınız ürünlerde ithalatçı firma 2 yıl garanti verir.

FD6 ELEGANCE AT 2010
Garantisi var diye 200 250 tl fazladan para vermekte ne kadar mantikli iste o da ayri bir mevzu ayrica yaklasik 1 aydir kullaniyorum herhangi bir sorun yok urunde

Geri