Sizce Uyumlumudur

mert11

0
Orjinal uzerindeki cope attik sikinti yok

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
arkadaşım yanlış anlama ben dışardan gelen ürünlerin garantisi olmadigindan bozulur sa bir ise yaramayacagini söylemek istedim. TÜRKİYE de satılan ürünlerde %5 gümrük vergisi +ÖTV damga vergisi gibi vergiler var tabiki fiyat farkı olur ama 2 yıl garanti veriliyor bunu anlatmak istedim. yanlış anlama.

FD6 ELEGANCE AT 2010

kayhanbozkus

0
Yönetici
arkadaşım yanlış anlama ben dışardan gelen ürünlerin garantisi olmadigindan bozulur sa bir ise yaramayacagini söylemek istedim. TÜRKİYE de satılan ürünlerde %5 gümrük vergisi +ÖTV damga vergisi gibi vergiler var tabiki fiyat farkı olur ama 2 yıl garanti veriliyor bunu anlatmak istedim. yanlış anlama.

FD6 ELEGANCE AT 2010
Yok usta yanlis anlasilacak bisey yok ulkemizde garantinin pek ise yaradigini dusunmedigim icin garantiye pek takilan bi insan degilim genelde kullanici hatasi diyip olayi ustlerinden atiyorlar

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=3900]xanthus[/MENTION] benimde 2012model halen orjinal xenonlar takılı artık sarardı baya,xenon ampuller gereksiz pahalı,bende led ampul takmayı düşünüyorum.özellikle eskiye göre nasıl bir kayıp varmı gece görüşte? birde beyazmı parlaklığı,bazı araçlarda maviye kaçan beyaz var ben beğenmiyorum onu.

004394b453a46b5fc46be5e7ba5a6a27.jpg

Hocam çok parlak çıkmış burda ama yolu tam karanlıkta muazzam gösteriyor ben çok memnunum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri