Fb 7 torpido işiği

Aracınız
Muhsin hocam merhaba. Sigorta tablasında sürekli pozitif enerji olur hocam. Tetiklemeyi tavan lambasının eksi ucundan almak lazım. Ecu nun çıkış ucundan da olur ama hangi uç onu bulmak lazım. Havalar ısınıyor zaten. Şu düğün muhabbeti nedeniyle arabayı bile yıkayamıyorum bu ara :) detaylı olarak çalışıp ücretsiz kit bile vereceğim forumdaki sınırlı sayıda arkadaşlara. Araya erkek dişi konnektör koyup geçiş sağlayacağım. Böylikle tavan lambasına ve Lehim yapmaya hiç gerek kalmayacak. İsteyen kapı eşiği isteyen arkadaş iç ambiyans uygulasın. Ama dediğim gibi bir fırsat yaratıp paylaşacağım. Listeye seni de ekliyorum

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=964]maksu[/MENTION] ve [MENTION=2667]muhsin6607[/MENTION]

üstatlar bu uygulamayı bende yaptırmayı yada yapmayı düşünüyorum fakat benim düşüncem birazdaha farklı sadece ön kabine değilde ben kapılarada uygulamak istiyorum sizce cokmu abartı olur ? birde bu uygulamayı fotoğraflı olarak anlatım yada videolu anlatım yapma imkanımız varmıdır ?

Saygılarla.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=964]maksu[/MENTION] ve [MENTION=2667]muhsin6607[/MENTION]

üstatlar bu uygulamayı bende yaptırmayı yada yapmayı düşünüyorum fakat benim düşüncem birazdaha farklı sadece ön kabine değilde ben kapılarada uygulamak istiyorum sizce cokmu abartı olur ? birde bu uygulamayı fotoğraflı olarak anlatım yada videolu anlatım yapma imkanımız varmıdır ?

Saygılarla.
Hocam merhaba, kapılara derken kapı altına mı yoksa el-wire dan mı bahsediyorsun.

Aracınız
Hocam kapı kollarının üstü sert plastik ile döşeme arasına ön konsolla sanki aynımış gibi durur diye düşünüyorum mljwpz.jpg

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Hocam kapı kollarının üstü sert plastik ile döşeme arasına ön konsolla sanki aynımış gibi durur diye düşünüyorum Ekli dosyayı görüntüle 3668
Hocam kapıya yeni tesisat çekerek delik açman gerekecek. Zira kapının içindeki tüm tesisat önemli. Herhangi bir kısa devrede kapı kilit motorları ve cam motorlarının tesisatı gider ve dönüşü çok maaliyetli olur. Bunun için kapı döşemesini komple söküp yeni sigorta ve tesisat çekmen lazım. El wire bildiğim kadarıyla 110v invertör ile çalışıyor o konuyu da araştırman lazım. Kısacası kapı üstü sıkıntılı. Elektrik bilgin yoksa kapı olayı sıkıntılı.

Aracınız
Verdiğin bilgiler için çok teşekkürler ustat ben ön konsol u besleyecegim yerden kapı kollarını da beslemeyi düşünüyordum sistem ön konsolda başlayıp kapılara doğru ilerleyecek şekilde düşündüm kapıda herhangi bir besleme almayı düşünmüyordum söylediğinize göre biraz zor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Verdiğin bilgiler için çok teşekkürler ustat ben ön konsol u besleyecegim yerden kapı kollarını da beslemeyi düşünüyordum sistem ön konsolda başlayıp kapılara doğru ilerleyecek şekilde düşündüm kapıda herhangi bir besleme almayı düşünmüyordum söylediğinize göre biraz zor

Öyle de yapsanız tesisatı geçirmek için kapı döşemesini sökmeniz gerekecek her türlü. Sonra dashbord un altından yani sigorta kutusunun oralardan kapının içine giden tesisat yolundan beslemeyi geçireceksiniz. Kısacası aynı şey. Kolay gelsin

Aracınız
eyvallah verdiğiniz bilgiler için çok tesekkurler

Geri