Sac Jant

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar seviyeli sohbetinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum...

Açıkçası ben de alıyor olsam maliyetten dolayı orjinal saç janta yönelirdim :)

Aracınız
Arkadaşlar verdiğiniz bilgi ve tecrübelerden dolayı hepinize teşekkür ederim.

Bende mühendisim fakat ayrı uzmanlık alanım var. Şöyle ki küçüklükten beri babalarımızın araçlarına binerdik sonra kendi araçlarımız oldu. Yani çoluk çocuk yıllardır kapaklı sac jantlar taşıdı bizi ki son 10 yıla kadar neredeyse alaşım lüx gibiydi. Bahsi geçer şekilde ben hala sac denilen asıl çelik jantın daha sağlam olduğu kanısındayım ki ağır tonajlı araçlar bile hala bu zımbırtıyı kullanıyor. Daha evvel yazdığım gibi şuanki aliminyum alaşımlıların yamulması bence saca göre daha kolay ki daha önce başıma geldi. Birde fiyatı tabiki alaşıma göre uygun.

Neyse inşallah pişman olmam, ayrı jant takımı bu araca nasip oldu, kış ayında göreceğiz durumu artık. Sırf elegance jantların çizilmemesi, zarar görmemesi için aldım bunları.

Hepinize tekrar teşekkür ederim.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Olay iyice şenlenmiş. [MENTION=3864]arif06[/MENTION] alınan malzemenin kötüsü olmaz güle güle kullan. [MENTION=3083]webelectronics[/MENTION] in kara jantı (biliyorum siyah renk kısmı boya ısrarla kara jant diyorum :) ) yok kıskandığı için böyle yapıyor. az çok tanıyorum. [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] gibi bende 250 liraya 4 tane sıfır jant kapak bulsam hiç düşünmeden alırım. alaşım alsam gider sadece 1000-1500 vermem gerekecek.

eros

0
2012 fb7 16 jant 205x55x16 kışlık lastiklerime jant arıyorum.5x114.3 bijon aralığı.Maliyet açısından öncelikle ORJINAL Saç cant tercihim.Uygun Çelik jant da düşünürüm.

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri