Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Trust

0
Aracınız
Bi çok markada şanzuman yagı ömür boyu değişmiyor sadece şanzuman a müdahale gerektiğinde değişiyor geçenlerde bende yağ çubuğunu çekip baktım oldukça temiz idi [MENTION=964]maksu[/MENTION] hocama katılıyorum bence değişmek için acele edilmemeli.

tugi

0
Aracınız
Merhaba, Bugün 80000'e 500 km kala aracımın şanzıman yağını değiştirdim. Tesadüf eseri 15 yıl yıl boyunca Honda Efe de çalışmış, 3 yıl boyunca da kendi ismiyle açtığı Hondacı Mehmet'i buldum. Orijinal yağ kullanması, fiyat ve geçmişi beni ikna etti. 3LT yağ değişimine 185 TL aldı. Hiç pazarlık etme gerek duymadım ilk defa :) Ankara'da adam akıllı bir usta buldum sonunda.

Ekli dosyayı görüntüle 3380

Ekli dosyayı görüntüle 3381

Ekli dosyayı görüntüle 3382

abi benim araçta 80 bine dayandı ve daha hiç şanzuman yağını değiştirmedim.. Hondacı mehmet ismini duymuştum işçiliğine onay verdim sanırsam ? Yakın zamanda yanına gelmek şart oldu desene

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
abi benim araçta 80 bine dayandı ve daha hiç şanzuman yağını değiştirmedim.. Hondacı mehmet ismini duymuştum işçiliğine onay verdim sanırsam ? Yakın zamanda yanına gelmek şart oldu desene
Bence şanzıman yağı için 80 bin bile erken. 120bini veya 4 yılın bitmesini bekle derim tugi. Ben çıkan yağı görünce pişman oldum değiştirdiğime. Karar senin tabi.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
[MENTION=964]maksu[/MENTION] foto koyayım "şimdilik" dedim...

honda civic led .jpg

Not: ürün göründüğü gibi iki parçadır , montajını yaptım , üstüne kumanda devresi ekledim , iç kabine kablo girmiyor , aracın orjinalliğini bozmadan kullanıma hazırdır..

FD6 kasaya bundan daha iyisi var mı bilemiyorum :)

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=964]maksu[/MENTION] foto koyayım "şimdilik" dedim...

Ekli dosyayı görüntüle 3430

Not: ürün göründüğü gibi iki parçadır , montajını yaptım , üstüne kumanda devresi ekledim , iç kabine kablo girmiyor , aracın orjinalliğini bozmadan kullanıma hazırdır..

FD6 kasaya bundan daha iyisi var mı bilemiyorum :)
Bence videoyu da yükle. Hem anlaşılır olacak hem de büyüsü çok daha belli olacak. Beyler bayanlar bekleyin derim.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Çakar gibi duruyor aynı :) ama yanmazken biraz daha gizli dursa beya normal birşey gibi dursa gizemli hoş durur ama yine iyidir eline sağlık :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
[MENTION=1440]gocebes7[/MENTION] mod özelliklerini belirtmedim , hava kararsın güzel bi video çekeceğim full karanlıkta :) 1 2 saat daha beklemeniz gerek sadece :)

Geri