Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Arkadaşlar merhaba son günlerde 15 binden fazla mağdur var bende bunlardan biriyim aracımın sağ kelebek camının üsten tavan arası çökük olduğu fark ettim bi araştırdım herkeste aynı sorun varmış bunla ilgili çözüm üreten veya başka şeyler yapan varmı ayrıca
* sanruf etrafındaki plastik sanruf açılıp kapandıkça yırtılmış onu fark ettim
* yine otomatik silecek çalışmıyor
*zeon farlar yukarı bakıyor tamam basit sorunlar çözülür ama bu iş Miğde bulandırıcı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bir kaç gündür bu tip paylaşımları görüyorum. Acaba fabrikasyon bir hata mı? Benim araçta ne göçük var nede diğer saydığınız sorunlar. Göçük olayı sinir bozucu birşey ama diğer sorunlar her marka modelde yaşanıyor. İyi diye bildiğiniz markaların forumlarına gruplarını takip edin biz yine iyiymişiz diyeceksiniz. Ben yeni kasa superb den civic'e geçtim. Öncesinde 2015 jetta 2014 astra vardı. Her arabamda da forumları grupları takip ederdim. Neler neler var. Passata golfe bakın insanlar neler yazıyor. Civic yerine mazda3 alacaktım şikayetleri görünce vazgeçtim. Arabanızdan soğumayın bence. İnş sorununuzu çözersiniz.

Yani ben de bu çöküntüleri bi arkadaşımdan duydum facebook grubundan takip ediyormuş..çöküntünün kronik olduğunu söylüyorlar ama bana da enteresan geliyor açıkçası..
Ama burda TURBONET arkadaşıma katılıyorum her markanın forumlarında ne yorumlar var...şanzıman,direksiyon, motorla falan ilgili...
ALLAH korusun hondamizi buna da şükür diyelim

Arkadaşlar merhaba son günlerde 15 binden fazla mağdur var bende bunlardan biriyim aracımın sağ kelebek camının üsten tavan arası çökük olduğu fark ettim bi araştırdım herkeste aynı sorun varmış bunla ilgili çözüm üreten veya başka şeyler yapan varmı ayrıca
* sanruf etrafındaki plastik sanruf açılıp kapandıkça yırtılmış onu fark ettim
* yine otomatik silecek çalışmıyor
*zeon farlar yukarı bakıyor tamam basit sorunlar çözülür ama bu iş Miğde bulandırıcı

Şuan Sivas açılım bayisindeyim buradaki sıfır RS ve diğer modellere baktım arkadaşlar 5 aracın 3 de var bu ne ya insanın canı sıkılıyor

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar bi fotoğraf olsa iyi olurdu.
Bu çökük dediğiniz, iki sacın birleştirilmesi esnasında kullanılan kaynak izi olabilir. Tabiiki olmaması gerekir ama her araçta olan bir çökükse dediğim gibi olabilir.

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Aracınız
Aynen arkadaşlar bir fotoğraflar örnekleseniz daha açıklayıcı olur. ayrıca Led farların yukarı bakması ve yükseklik ayarı olması mide bulandırmasının yanında, özellikle uzun yolda diğer sürücüler için güvenlik problemi yaratıyor.

Bende de var sol arka kapının üzerinde. Aldıktan birkaç gün sonra farkettim . bende birisi kasten mi yaptı diye düşünüyordum . sivas açılım bayiinden aldım arabamı. Baktıracam

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Resim bekliyoruz...

Geri