Honda Kokteyl Daveti

Aracınız
Civic FB7 2014
Öyleyse anahtardan cam açma kapama olayı da gelmemiştir... Desenize forumda yeni kasa için cam açma kapama modül başlıkları yine top^^ olacak. Forumun canlı kalması adına iyi aslında.

burdaki ex-t ve touring modelerinde istediginiz özellik var camları ve güneşligi kumandayla indirelebiliyor fakat geri kapatırken anahtari kullanmak gerekiyor honda acmayi akıl etmiş kumandayla lakin kapatmayı akıl edememiş henüz :)

Aracınız
demeden edemeyeceğim, kokteyl diye davet ediyorlar, iki tane uyduruk masa koymuşlar üstüne yer fıstığı onu bile becerememişler, içeçek yok, bir kere gördüm biri elinde gezdiriyordu kapanın elinde kalır misali
oraya bir şey yemeğe/içmeye gitmedik ama madem KOKTEYL adı altında davet ediyorsun adam gibi yap,
sanki biz müşteri değiliz adamlarda bir havalar, görende iş görüşmesine gittik neredeyse bizi ezecekler.
ukala ukala konuşmalar, tamamen koptum honda dan, yazıklar olsun, altımdaki arabayı da en kısa zamanda satar veda maili atarım,

Trust

0
Aracınız
demeden edemeyeceğim, kokteyl diye davet ediyorlar, iki tane uyduruk masa koymuşlar üstüne yer fıstığı onu bile becerememişler, içeçek yok, bir kere gördüm biri elinde gezdiriyordu kapanın elinde kalır misali
oraya bir şey yemeğe/içmeye gitmedik ama madem KOKTEYL adı altında davet ediyorsun adam gibi yap,
sanki biz müşteri değiliz adamlarda bir havalar, görende iş görüşmesine gittik neredeyse bizi ezecekler.
ukala ukala konuşmalar, tamamen koptum honda dan, yazıklar olsun, altımdaki arabayı da en kısa zamanda satar veda maili atarım,
Hocam size birgun nasip olursa Mercedes in lansmanına gitmenizi öneririm adamlar aşmış artık.
Biraz üstlelesen adam akşama aleme bile götürür.

Wordls

0
Aralik ayini bekleyin. Cok iyi kampanyalar olacak.
Gerci ne olursa olsun bu devirde araba alinmaz. Ucuz araba yok artik. Ya bombos alican yada extra bi is yapican dolu bi araba icin.
Okadar para vercen biri gelip vuracak of of.
A3 sedan askim icimde patlayacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri