Fd 6 iç yıkama

Aracınız
Arkadaşlar fd6 iç yıkama yaptırmayı düşünüyorum kendim yapıcaktım ama daha temiz düzgün olsun istedim bi de aracın içi baya pis.Sormak istediğim şey tavanda sarkma vs olabilir mi var mı tecrübe ya da bilginiz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Fd 6 Döşeme Yıkatma

Fd 6 Döşeme Yıkatma

Arkadaşlar fd6 iç yıkama yaptırmayı düşünüyorum kendim yapıcaktım ama daha temiz düzgün olsun istedim bi de aracın içi baya pis.Sormak istediğim şey tavanda sarkma vs olabilir mi var mı tecrübe ya da bilginiz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7478]systemturk[/MENTION] Tavan da kullanılan üretim yöntemi eski araçlara göre faklı bildiğim kadarıyla kalıp halinde basılarak üretiliyor, düzgün işinin ehli bir detailingci problemsiz temizleyebilir.

Aracınız
Fd 6 iç yıkama

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] yarın sorucam bakalım görünce adam ne dicek belki sadece döşeme temizliği yaptırırım tavan kalsın o şekilde artık aşırı pis diil ama yine de bi temizlense fena olmaz yani illa ki rengi açılır :) auto king 300 fiyat verdi bu arada detaylı iç temizliğe bana yüksek gibi geldi fiyat piyasasını da pek bilmiyorum gerçi bu işin sizler belki daha hakimsinizdir var mı bi fikriniz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7478]systemturk[/MENTION] Hocam bulunduğunuz şehirde profesyonel bir yer bulmanız önemli, normalde 300 çok ama hiç yer bulamazsanız pahalı da olsa kurumsal firma daha güvenli olabilir.

Aracınız
Fd 6 iç yıkama

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] hocam konuştum bugün tavana dokundurtmıcam. iç döşeme, motor, dış yıkama dahil 150 ye anlaştık tabi kurumsal biri diil bildiğiniz sıradan bir yıkamacı ama arkadaşların garantisi ve tavsiyesiyle gittim bayramdan sonra vericem bakalım inşallah temiz bi iş çıkartır :)

Geri