Navitech nx-221 r inceleme yorumlarim

Hakan Uzun

0
Yönetici
Arkadaşlar bende de navitech 221r var ancak son zamanlarda yaşadığım bir sorun var. Navigasyon çalışırken cihazda bir anda elektrik gidiyor ve kapanıyor bir iki saniye sonra tekrar elektrik geliyor ve kendi kendine açılıyor. Özellikle navigasyondayken yapıyor bunu var mı bilgisi olan...
[MENTION=442]Hakan Uzun[/MENTION]

Bu bi kac kez bendede olmustu.. Ama bende o an hem navigasyon acikti hemse usb den muzik caliyordu...onun haricinde olmadi..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız

Aynı şekilde bende de hem usb müzik hem navigasyon açıkken yapıyor.. Çözümü var mı acaba bunun ?

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar bende de navitech 221r var ancak son zamanlarda yaşadığım bir sorun var. Navigasyon çalışırken cihazda bir anda elektrik gidiyor ve kapanıyor bir iki saniye sonra tekrar elektrik geliyor ve kendi kendine açılıyor. Özellikle navigasyondayken yapıyor bunu var mı bilgisi olan...
Cihazın işlemcisi ve rami yetersiz geldiği için aynı anda iki uygulama açıldığında bazen resetleme yapıyor. Özellikle navigasyonda daha fazla ram ve işlemciyi kullandığından aynı anda usb den müzik yada radyo açıldığında nadirde olsa cihaz kendini kapatıp yeniden başlatıyor. Aynı cihaz bende de var.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan Uzun

0
Yönetici
Cihazın işlemcisi ve rami yetersiz geldiği için aynı anda iki uygulama açıldığında bazen resetleme yapıyor. Özellikle navigasyonda daha fazla ram ve işlemciyi kullandığından aynı anda usb den müzik yada radyo açıldığında nadirde olsa cihaz kendini kapatıp yeniden başlatıyor. Aynı cihaz bende de var.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Katiliyorum...

Hakan Uzun

0
Yönetici

Aynı şekilde bende de hem usb müzik hem navigasyon açıkken yapıyor.. Çözümü var mı acaba bunun ?

Cozumunun oldugunu dusunmuyorum...belki yeni yazilim vs yuklenirse duzelebilir..

Aracınız
Arkadaşlar bende de Navitech NX-214F cihaz var... sd kartı yok ... tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum... ne yapmalıyım... Acil yardım ...

ebayir

0
Bende de aynı problem var sürekli olarak resetleniyor uzun yolda çok ciddi problem haline geldi.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ysf84

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba, cihazım durup dururken arızalandı. Akşam aracı kullanırken manuel olarak cihazı kapattım. Sabah açmak için dokunduğumda açılış ekranında kilitlendi kaldı ve şu an açılmıyor. Reset falan işe yaramadı. Servisle konuştum cihazı bize göndermeniz lazım diyor. İnternette bir çözüm bulamadım. Bu problemi ilk yaşayan ben miyim? Herhangi bir önerisi olan var mı?

Geri