Trust

0
Aracınız
S.a bagajdaki ledi begenmemistim degistirirken sigorta atti . Bi el atinda sorunu cozeyim arkadaslar. Ne yapmaliyim kendim yapmak istiyorum...
Kaputu açın orada yedek sigorta ile değişin. Tabi araç makyaj li ise onlarda yedek sigorta bulunmuyor.

Trust

0
Aracınız
Yanan sigortayi nasil anlarim
Düşük amper li olanlara malesef teker teker çıkarıp bakmak lazım. Çok acil değil ise bi elektrikçi ye gösterin onların elindeki cihaz ile 2 dakikayı almaz.
Belki şoför kısmındaki sigorta panelinden de atmış olabilir. Ama ilk önce kaput kısmına bakın.

Aracınız
Hocam bu LED'leri takınca garanti durumuyla ilgili sıkıntı oluyor mu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Takan arkadaşlar serviste mi taktırıyor yoksa garantiden çıkan mı takıyor bendeki 2015 garantiden çıkmayalım erkenden

Trust

0
Aracınız
Takan arkadaşlar serviste mi taktırıyor yoksa garantiden çıkan mı takıyor bendeki 2015 garantiden çıkmayalım erkenden

Garanti takıntıniz var ise taktirmayin.
Ama bana soracak olursanız taktırın gitsin hiç birşey olmaz araca zarar filan da vermez.

Aracınız
Çok istiyorum aliexpresten sepete ekledim onay bekliyor olmadı servis Müdürü arkadaş Bi görüşeyim onla

yau

0
4cd7ea85abf10040b62e04705fb27695.jpg

İşaretledigim kisimdaki sigorta degisti,sorun çözüldü. Fotoğraf yardimci olabilir diye düşündüm..

Geri