Civic ES7 Double din çerçeve es7 ler için nereden bulunur

Eu8

0
Merhaba
Net ten baktım ama orjinal teyp çerçevesi dışında 2din ler için çerçeve göremedim. Bulabilecegim bir yer var mıdır?
Önerilerinizi bekliyorum

Eu8

0
Açıkcası ben cihazı bulduğum için (android 2din) çok da beklemeden buralardan bulabileceğim bir yer bakmıştım..
Bu arada çerçeve olmadan ve bir de çerçeveli fotoları buldum
Çerçevesiz daha iyi gibi çünkü çerçevere siyah ama bizim araçların iç renginde düz siyah renk yok

Benim bulduğum uygulama fotoları aşağıda ne dersiniz?

çerçeveli (direksiyon derisini de yorgan diker gibi dikmişler :p)
3.jpg

çerçevesiz
1.jpg
2.jpg

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Çerçevesizde gayet iyi duruyor. Bence hiç uğraşma...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eu8

0
Evet benim de son kararım çerçeveye gerk yok..
Zannedersem piyasada bu kadar çok bulunan bir aracın çerçevesinin olmama sebebi ,çerçeve olmadan da iyi gözükmesi olabilir. :)
Ben haftaya cumartesi sabahtan kısmetse montajı yaptırıp fotoları paylaşırım.

Eu8

0
Montaj Yaptırdım..Fotoğraflar linkteki klasördedir.
Bu arada çerçevesiz olmadı bir miktar aralık vardı adam söz verdiği olur dediği için çerçeve ayarladı kesti törpüledi yaptı :D
İşletim sistemi android, dokunmatik ekran..ekran hassasiyeti çok iyi..Wifi var. Cep telefonunuzdan internet paylaştırıp internete girip müzik video indirebiliyor.Ayrıca google play dahi var ..Daha ne olun :) istediğiniz uygulamaları da indirip sd karta kurabiliyorsunuz.FArklı navigasyon programları Sygic gibi..
2 mikro sd kart+ 1 USB giriş var (usb giriş torpidoda) ..SD lerin biri navigasyon yazılımı diğerleri ön kamera gibi kayıtlar veya google play için..En üstte solda ve sağda küçük girişler var
Geri vites kamerası ve televizyon da var..ön kayıt kamera ve montaj dahil 1250 ye mal oldu bana..2 yıl garantisi var

http://tinypic.com/a/fdt7nk/3

vnl6qd.jpg

r1dd15.jpg

2mmfqy8.jpg

262lkzt.jpg

2dtceq.jpg

288xxja.jpg

Eu8

0
Wi-fi özellikle navigasyon yazılımının cep telefonlarımızda olduğu gibi anında güncellenmesi anlamında başarılı olacak gibi..Ayrıca cihazın oldukça kapsamlı bir uzaktan kumandası da var ve sesi ilginç bir şekilde OEM radyodan çok yüksek ve net..Sabahtan montaj yaptım gün içi kullandım şimdilik umduğumdan iyi çıktı.. :eek:k:

Geri