Navigasyon arızası !!!

Melih

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba. Aracımdaki navigasyonun ekranı bozuldu. Uzun zamandır git gel yapıyodu gittiğinde kontak kapatıp açıyodum geri geliyodunfalan artık hiç ekran gelmemeye başladı. İlginç olan dokunmatiği çalışıyor tahmini olarak basıyorum ekrana ve dokunmatik çalışıyo. Markasınıda bilmiyorum aldığımızda arabanın üstündeydi internettede benzerini görmedim hiç. Ne tavsiye edersiniz ne yapmalıyım sizce ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba. Aracımdaki navigasyonun ekranı bozuldu. Uzun zamandır git gel yapıyodu gittiğinde kontak kapatıp açıyodum geri geliyodunfalan artık hiç ekran gelmemeye başladı. İlginç olan dokunmatiği çalışıyor tahmini olarak basıyorum ekrana ve dokunmatik çalışıyo. Markasınıda bilmiyorum aldığımızda arabanın üstündeydi internettede benzerini görmedim hiç. Ne tavsiye edersiniz ne yapmalıyım sizce ?

Hocam ekranın değişmesi gerekiyor, cihazın markasını da öğrenmeniz gerekiyor.

Melih

0
Aracınız
image.jpg

Fotoğraf paylaşmaya çalıştım cihaz bu ama hiç bi yerde bulamadım markasını. Dış kasası aynı olanlarında işletim sistemi farklı

StarGT

0
Aracınız
[MENTION=1116]Melih[/MENTION] garanti durumu varsa hic ugraşmayın servise gönderin.
bende sıfır aldıgım araçta navigasyon açılırken hata veriyordu ilk servise gittidigimde navigasyon yazılımı değiştirip geri taktılar.

Melih

0
Aracınız
Daha marka modelini dahi bilmiyorum garantisini nerden bileyim. Yapan birilerini bulsam parasinda degilim artik

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri