Ön cam değişikliği

Aracınız
Aracımın ön camı daha önce taş Çarpması SONUCU çatladı daha sonra kaskodan ön cam değişikliği yapıldı ancak kasko anlaşmalı bayi de değişiklik yapılır oldugundan orjinal değil yan sanayi cam takıldı şimdi yeni kasko yapıyorum yetkili servis anlaşmalı full kasko olacak şimdi ön camı çatlatıp servise gittiğimde orjinal cam takarlar mı çünkü araçtaki cam yan sanayi cam sorun cıkarırlar mı ona göre kasko yapıcam ön camı orjinal yaptırmak istiyorum kesn bilgi verebilirmisiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
O zaman saçma geldi kasko varken para ödeyip cam taktırmak şimdi güzel bi kasko yapıyorm indirimlerim de war şimdi takarlar mı acaba cam yan sanayi olunca orjinal cam

Anlaşmalı yer olmadıkça ücretsiz değişim olmaz.zaten orjinal cami takan yerlerde anlaşmalı degil.

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Son kasko orjinal yedek parça ve servis anlaşmalı olacak ve yılda bir tane cam hakkı veriyor serviste zaten yan sanayi cam takmıolar eski cam yan sanayi die yeni camda sıkıntı çıkarırlar mı net öğrenmem lazım

Aracınız
Son kaskoyu yaptırmadım 1200 tl ye yapıolar yılda bir sefer cam hakkı war ve herşey yetkili serwiste zaten sırf şu cam orjinal olsun die yaptırcam kaskoyu hem bir yıl daha araba sağlamda olsun ufak tefek şeylerini kaskodan yaptırcam

Uzerindeki camin yan sanayi olmasi onemli degildir. Sizin yeni kaskonuzda ne yazarsa onu takmak zorundalar.

Geri