17 inc Kormetal Jant (FB7)

Aracınız
Vogtland marka yaylar orjinallere göre 4 cm düşürmesine rağmen, konfor açısından çok fark etmiyormuş. Birde Cms'nin modellerine bakmanızı tavsiye ederim. Kormetal markasında jantlar Türkiye şartlarına göre üretiliyor ve çok sağlam. Uzun yıllardır kullanırım ve etrafımdaki herkese aldırtmışlığım vardır. Yollarda dikkat ederseniz taksiciler genellikle Kormetal kullanır. Ağırlık olarak, Oz veya Konig vs değiller fakat sağlamlıkları iyidir. Bir boy büyütürseniz çok fark yaşamazsınız fakat kesinlikle Çin malı jant almayın yollarda kırılıyor Allah korusun.

Yok hocam zaten can taşıyoruz replika jant kesinlikle düşünmüyorum.Kormetal araştırmalarım sonucu gayet yeterli Fiyatina gore performansı yeterliymiş :) Yay konusunda cok kararsızım Ankara'nın yolları belli heryer cukur,kasis hondalar zaten yere yakın araçlar birde yay koyunca daha zor kullanımı olcak.Memlekete gitmek ölüm olacak 19 koymuyoruz kı 17 inc yay olmadan cok sırıtmaz gibime geliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Hocam aldınız mı jant

Hocam mart aylarında alcam.Ankara Şaşmaz da bayileri var baktım ve cok hos modelleri vardı.1300 liraya bedava gözüyle bakıyorum 2016 modellerinin ağırlığı ise oldukça makul diye duydum kullanan yakınlarımdan

Aracınız
7AAAECF66644A0286D0EB5C5DBFC6B2C (1).jpg

Hocam bence almışken bir defa alın bu janta bir bakın derim.

Fabrikasyon 16 çıkan bi aracı jant ile oynayarak zaten risk alıyorsunuz hadi diyelim yay takmadıniz.
Yarın bir gün garantilik bi durum olduğunda amortisör patladı mesela direk jant dan garanti dışı kalacak araç.
17 takarak yol tutuşu filan artmaz arabaya fazla yük bindirmiş olursunuz.
Yakıt artacak ilerleyen zamanda takımları bozacaksiniz. Madem yol tutuş u istiyorsunuz yay olmaz ise olmaz.

Alt takım zaten garantiye girmiyor

Geri