yalıtım tavsiye

Aracınız
civic hb bagaj ses yalıtım için ince malzeme bilen var mı? resimdeki ortadaki siyah malzeme de olabilir ne olduğunu bilmiyorum..bitüself olmasın.

IMG_20170625_220410.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=923]BOMBOM41[/MENTION] Bitüself harici bildiğim yok ama şöyle de bir durum var, resim de paylaştığınız kaplama dışarıda temin ettiğiniz de gerçekten bu kalite de olmaz ise sıcaklar da eriyerek döşemenize yapışır, hatırlar mısınız bilmiyorum bir dönem fb7 kasa da arka koltuk altın da ve bagaj döşemesi altında bu tarz bir ürünün erime problemi vardı.

Aracınız
[MENTION=923]BOMBOM41[/MENTION] Bitüself harici bildiğim yok ama şöyle de bir durum var, resim de paylaştığınız kaplama dışarıda temin ettiğiniz de gerçekten bu kalite de olmaz ise sıcaklar da eriyerek döşemenize yapışır, hatırlar mısınız bilmiyorum bir dönem fb7 kasa da arka koltuk altın da ve bagaj döşemesi altında bu tarz bir ürünün erime problemi vardı.

kalitesiz malzeme ise dediğiniz gibi sıkıntı çıkarır..fabrikanın yaptığı siyah malzemeden bulsam çok iyi olur..vurunca tın tın teneke sesi geliyor..orayı kaplarsam bi nebze ses yönünden iyi olur diye düşünüyorum..bitüself parlak aliminyum sevmiyorum ve titreşimi kesiyor sese çok az etkisi var

Geri