Atiker gold lpg sistemi iyimidir yardimci olurmusunuz

Aracınız
Selam arkadaşlar 2012 honda civic elegans araç aldım. araçta lpg olarak atiker gold lpg sistemi vardi. kimisi cok iyi diyor kimisi söktür brc taktir diyor. sizden yardım bekliyorum arkadaşlar.kafam cok karıştı.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Selam arkadaşlar 2012 honda civic elegans araç aldım. araçta lpg olarak atiker gold lpg sistemi vardi. kimisi cok iyi diyor kimisi söktür brc taktir diyor. sizden yardım bekliyorum arkadaşlar.kafam cok karıştı.

Hocam lpg nin iyi olması ürün kalitesi kadar montajıyla da alakalı, en güzeli kendiniz kullanarak karar verin, aracım da atiker var memnunum.

msfcml

0
güzel sistem söktürmeyin bi sorun yoksa kullanın varsada bi sorun servis ağı geniş bi marka düzeltilir ayrıca yerli sermaye atiker

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
ben grand kullanıyorum memnunum..

dnzkrt

0
Ben kendim taktırdım iki sene önce gold sistem gayet memnunum. Ayrıca söktür taktır kolay işlem değil bi ton paranız gider durup dururken.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Bende de grand takili ben de memnunum.

Aracınız
merhaba bundan önceki aracımda atiker gold kullandım çok çok memnundum hatta şuan brc kullanıyorum valla sorsan bana atiker gold taktırıım neden dersen gold avrupa modeli ve çok sesi yoktu ve çok ekonomikti brc sesli çalışıyor 300 tl ile antalyaya gittim geldim gaz o zaman 1.98 tl idi bence kalsın aha benim şuan brc var tekliyor hatta bende konu açtım bu yüzden

Geri