CİVİC FB7 10.000 BAKIMLARIMIZI BURADA PAYLAŞALIM

Aracınız
Toros a sordum 630 dedi son mu dedim standart cevabını aldım :D Niye bayi bayi fiyat farklılaşıyor arkadaşlar ?

Aracı aldıktan sonra pazarlık yapabikecekmisiniz ?
bence artık servisin insafına kalmışsınız.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Forumda bayilerde %10luk bir iskonto uygulandığını bu forumdan öğrenmiştim.-ki bana uygulandı. Ama bir şikayetim oldu terakkiye. Aracımın ön düzen ayarlarını bilgi vermeden ayarlama yaptılar.öncesinde bilgi veririz demişlerdi.bunun da parasını ayrıyeten aldılar.

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Bugun Antalya eysa Honda bayisi 10.000 bakımına 750 tl fiyat cekti
Bende sizin paranın Nasıl kazanıldığından pek haberiniz yok galiba dedim

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
Eysa arac alırken de fiyatları yüksekti.

etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
Bugün aracımı Terakki'ye bakım için bıraktım. Verdikleri fiyat 730 TL, pazarlık için biraz yoklayım dedim ama pek de bir indirim falan yapacak gibi değiller. Çamkıran'dan da fiyat almıştım, onlar 800-820 arası dedi ki aracı ordan almıştım. Müşterilerinize bir indiriminiz yok mu diye sordum, standart fiyat cevabını aldım. İzmir bayileri diğerlerine göre yüksek, kanımca farklı illerdeki arkadaşlar şanslılar bu konuda... Antalya da dediğiniz gibi pahalı biraz. Aynı araç için orası ile de pazarlık yapmıştım, 4000TL fark vardı arada...

Aracınız
Ben asla bir yağ 2 filtre icin 750 tl para falan vermem kendimi keriz gibi hissederim verirsem uzak dursun garanti bilmem ne şahsi görüşüm

Aracınız
Özel serviste malzeme+işçilik 200 e yaptırın arkadaş zaten garanti olayı hikaye arabada sıkıntı olunca kullanıcı hatası oluyor.

Aracınız
Benim anlamadığım bu Nasıl Bi mantıktır göz gore gore insan kaziklamaktir arabada Bi arıza yok sorun yok sen ne yapacaksın da benden 750 tl talep ediyorsun arabayı satarken fiyat standart serviste fiyat standart

Geri