Honda civic 2011 otomatik vites yakıt tüketimi hakkında

krmmrt

0
Aracınız
Ben de son lpg bakımından sonra yakıttan memnun değilim. Benim tank asagi yukari 34 lt kadar aliyor. Bitmeye yakin aldim 32.76 lt gaz aldı. Bakımdan önce şehir içi 300 km görürdü. Bakımdan sonraki son tüketim su sekilde: 240 km 32.76 lt. Lt fiyati 2.39

Yani hesaplayınca 0.32 kurus tüketim cıktı. Ek olarak bakımdan sonra antalyaya gittim. Bir depo gazla 450 km yol yaptı.

Bir tutarsızlık mı var anlamadım. Sızce hatayı nerde aramalıyım. Izmirdeyim pek yokus ciktigim yok. Son ölcum sehir ici duz yolda dur kalklı ölcumdur.

Tat arama orada burada; varsa yoksa HONDA

Çetin

0
Aracınız
Ben de son lpg bakımından sonra yakıttan memnun değilim. Benim tank asagi yukari 34 lt kadar aliyor. Bitmeye yakin aldim 32.76 lt gaz aldı. Bakımdan önce şehir içi 300 km görürdü. Bakımdan sonraki son tüketim su sekilde: 240 km 32.76 lt. Lt fiyati 2.39

Yani hesaplayınca 0.32 kurus tüketim cıktı. Ek olarak bakımdan sonra antalyaya gittim. Bir depo gazla 450 km yol yaptı.

Bir tutarsızlık mı var anlamadım. Sızce hatayı nerde aramalıyım. Izmirdeyim pek yokus ciktigim yok. Son ölcum sehir ici duz yolda dur kalklı ölcumdur.

Tat arama orada burada; varsa yoksa HONDA
Valla kardes ben bi arkadastan duz viteste 20 kurus duyduktan sonra benimki 25 26 kurus yakiyo diye lpg ciye goturdum brc ye bakmiyoruz diyince baska yere gitmeden eve geldim şimdi sizin ve bikac arkadasin yakitini duyunca kendiminkinin normal olduguna tam inandim yoksa bujileri falan degistirecektim

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracımı adanada kullanıyorum. Şehir içi günlük ortalama 30 km dur kalk fazla yapıyorum malum sabah ve akşam trafiğinde. Yokuş çıkmıyorum. 12,43 lt lpg 100 km ye normal mi diyorsunuz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

krmmrt

0
Aracınız
12.43 fazla gibi. Gerçi benimki de bu aralar farklı degil. Nedenini merak ediyorum. Bakımdan sonra daha da iyi olması gerekirken kötü olması garip. Brc yetkili serviste yaptırdım bakımı. Bir ara ugramayi dusunuyorum

Son düzenleme:
Acaba brc servisine gidip tekrardan ayarını yaptırsam bişey değişirmi diye düşünüyorum? Yada başka bir ayarındanmıdır anlamadım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çetin

0
Aracınız
Sizin tüketim şuanki lpg fiyatı ile 31 krş civarı yaparki çok fazla bide rampa yok ben inan aldım alalı bi türlü sakin kullanamıyorum hep dipgaz yapıyorum o halde dahi 30 krş görmedim siz eniyisi subap ayarı ve bujilere bi baktırın yazık boş yere havaya gidiyo

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri