Stop Etme

ENSAR

0
Benimde aynı şey başıma geliyordu.kirmizi ışıkta durdum stop etti,biri gülmüştü caniiim hondama ? çok zoruma gitti araştırdım subap ayarı yap dediler gittim Honda radara adam sanki sıfır araba verdi bana.160 tlye mi ne yaptı.Reklam oldumu sıkıntı olmaz inşaallah.Forum kurallarını pek bilmiyorum kusura bakmayın ?

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using CivicTR Forum mobile app

Aracınız
Benimde aynı şey başıma geliyordu.kirmizi ışıkta durdum stop etti,biri gülmüştü caniiim hondama çok zoruma gitti araştırdım subap ayarı yap dediler gittim Honda radara adam sanki sıfır araba verdi bana.160 tlye mi ne yaptı.Reklam oldumu sıkıntı olmaz inşaallah.Forum kurallarını pek bilmiyorum kusura bakmayın

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using CivicTR Forum mobile app

Olmaz hocam merak etmeyin aksine bence iyi olmuş diğer arkadaşlara tavsiye niteliğinde sürekli soranlar oluyor çünkü subap ayarında herkes yapamadığı için iyi usta şart

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

speed

0
Beni araçda 44binde subab ayarı yaptırmadım ama servisde bişi demedi brc ye bir gitmeklazım gebzede maltepe arası sağlam usta bilen varsa paylaşsın sevinirim.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Valla benden size tavsiye İzmir de iseniz çamkıran a gitmeyin 300 TL istediler subap ayarı için

2013 Cıvıc Elegance Otomatik
iPhone cihazından

Bu arada İzmir çamkıran subap ayarı için 300 TL istiyor. Fiyat bilgisi alayım dedim, sizlerin de bilgisi olsun :)
Tabiki yaptırmadım. :)
Erzurum da kendi ustam var onun ellerinden öpecek artık aracım

iPhone cihazından
Ustan kim hocam? Erzurumdayim bendede

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Ustan kim hocam? Erzurumdayim bendede

Hocam Erzurum yetkili servisin karşı tarafında sanayiye giriyorsun ve ilk sağa dönüyorsun. Orada Etkili Servis var. Emrah Usta sorarsan gösterirler. Ben normalde Artvin de yaşıyorum Erzurumluyum. Arabamın her şeyi için Emrah usta ya gelirim. Git bi tanış Fırat'ın selamı var de

iPhone cihazından

Hocam Erzurum yetkili servisin karşı tarafında sanayiye giriyorsun ve ilk sağa dönüyorsun. Orada Etkili Servis var. Emrah Usta sorarsan gösterirler. Ben normalde Artvin de yaşıyorum Erzurumluyum. Arabamın her şeyi için Emrah usta ya gelirim. Git bi tanış Fırat'ın selamı var de

iPhone cihazından
Honda araçlardan anlıyor yani hocam

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013

iPhone cihazından

Geri