Sel baskını

Beyler selam bugün arabada başlıyan bir koku vardı dedim yıkamacıya veriyim arabayı almaya geldiğimde arabanın içi komple su almış dedi benim araba mahallede kapı eşiğine kadar sudaydı istanbuldaki yoğun yağışta zor aldım suyun içinden ama içeri su almış yıkamacı alt zeminin ve altındaki kavcuğun değişmesi geretiğini söyle kurıması çok zormuş daha önce böyle bir şey başına gelen oldumu... kasko bunu karşılarmı ve kaç günde böyle bir şey yaparlar yeni öğrendiğim için sevis kapalı sormadım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Bende anlamış değilim araçta 18 jant var ve spor yay var yere yakın biraz kapılardan imkanı yok giremez zannetmiyorum ama bellide olmaz ... alsa alsa alttan aldı suyu yarın servise gidecem ama bakalım ne diyecekler arab kaynaklı hatamı öğrenicez

Bugün aracı servise verdim... benim gibi araç o kadar çok varki bir kaç servis gezdim her yerde aynı 10-15 gün sıra verdiler kaskodan yaptıracam bakalım nasıl bir şey olucak allah kimsenin başına vermesin bende bi sıkıntı yok sadece iç halı ve altındaki kavcuk kurutulacak yada değişecek çoğu kişinin araba mahvolmuş durumda

nokiac

0
[MENTION=5211]Kerem86[/MENTION] çok geçmiş olsun. Cenab-ı hak, mallardan ve canlardan eksiltmekle imtihan eder. Sabır da üç şekilde olur. Sizinkisi musibette sabır, forumda birçok arkadaşımızın başına ve ben de dahil olmak üzere çeşitli dertler ve sıkıntılar gelmiştir ve ya gelebilir. Allah sabrınızı arttırsın. Selametle kalmanız dileğiyle. Hayırlı günler..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5211]Kerem86[/MENTION] Geçmiş olsun, servise daha sonradan gidecek iseniz, sel de hasar aldığını şimdiden belgeleyin.

Geri