Dolu yağışında oluşan zararlar

Merhaba ,öncelikle dünkü felaketten dolayı herkese geçmiş olsun.
Herkes gibi benim arabada da cam çatlağı ve üst tavan ve ön arka kaputlarda çökme yaşandı.kaskom var,nasıl bir yol izlemek gerekir,servislerde yoğunluk var,hasar tespitini nasıl ve ne kadar sürede yapmalıyız ?
Bu işlemleri kaskodann yaptırdığımız takdirde araba değerinde çok kaybımiz olurmu ?

MI 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba ,öncelikle dünkü felaketten dolayı herkese geçmiş olsun.
Herkes gibi benim arabada da cam çatlağı ve üst tavan ve ön arka kaputlarda çökme yaşandı.kaskom var,nasıl bir yol izlemek gerekir,servislerde yoğunluk var,hasar tespitini nasıl ve ne kadar sürede yapmalıyız ?
Bu işlemleri kaskodann yaptırdığımız takdirde araba değerinde çok kaybımiz olurmu ?

yaptirabiliyorsaniz dışarıda yaptırın. 2013 mayıs gaziantepte de yağmıştı. benim araba serviste yaptırılmış. 2500 lira sadece vakum için para almışlar. büyük hasar gibi görünüyor ama değildi. birkac yüz lira için sisteme işletmeyin hasarı. boyasız yapan ustalar var. ayrıca tramerde sel felaketi filan gibi bir ibare yazıyor. insanlar arabayı su bastı sanıyor. halbuki basit 3 5 vakum
. ona da dikkat edin.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyvallah teşekkür ederim.sonucta resmini çekip sakladiktan sonra sıkıntı yaratmaz sanıyorum .sigortacı arkadaşımla konuştum.bayagi bir mağduriyet olduğu için ,şirketler bunun için bugün açıklama yapacaklarmış.

S.a izmirde acaba dolu hasarı için tavsiye edebileceğiniz düzgün yer var mi, aracımda bir sene önce oluşan ve son zamanlarda daha fazla gözüme nahoş gelen az sayıda küçük göçükler var

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
S.a izmirde acaba dolu hasarı için tavsiye edebileceğiniz düzgün yer var mi, aracımda bir sene önce oluşan ve son zamanlarda daha fazla gözüme nahoş gelen az sayıda küçük göçükler var

3 yıl önce RS otomotiv karabağlar da yaptırmıştım o zaman memnundum,şu an yeri ve müdürleri değişmiş işçilikler nasıl bilmiyorum.

Geri