Su Lekesi

Aracınız
Arkadaşlar geçen hafta acelem olduğu için aracıma sadece su tutup çıktım sonrasında su lekesi kaldı vakit bulamadığım için yıkatamadım şimdi yıkattıktan sonra bazı yerlerde su lekesi kalmış daha kötüsü bazı kısımlar yanık gibi olmuş kuş pisliği yanığına benziyor birazdan foto çekip atarım.Tavsiye edebiliceğiniz profesyonel ya da amatör ürünler nelerdir araba siyah ufak lekeler ama yine de can sıkıyor işte

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar geçen hafta acelem olduğu için aracıma sadece su tutup çıktım sonrasında su lekesi kaldı vakit bulamadığım için yıkatamadım şimdi yıkattıktan sonra bazı yerlerde su lekesi kalmış daha kötüsü bazı kısımlar yanık gibi olmuş kuş pisliği yanığına benziyor birazdan foto çekip atarım.Tavsiye edebiliceğiniz profesyonel ya da amatör ürünler nelerdir araba siyah ufak lekeler ama yine de can sıkıyor işte

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bende benzin istasyonunda yıkadım bi kaç sefer ve camlar bi süre sonra beyaz leke oldu..silmeyle yıkamayla gerçekten çıkmıyordu camdaki lekeler..önce cam sil ile sildim kuruladım..sonra oto pastasını aldım camlara sürdüm ovalayıp sildim sonra üzzerine wax sürdüm..wax koruma tabakası oluşturdu su akıp gidiyor.

ben başka ürünler kullanıyorum ama meguaris in ürünleri iyi...ince pasta yapıp sonra üzerine wax ve en son cila yapabilirsin. bi süre götürür seni bu..uğraşamam dersen seramik koruma..

Geri