Civic Fb7 2014 Yeni koltuk kiliflarim

Ben de koltuk kilifi almak istiyorum ama pahalı değil.ozdilekte epar diye bir kolif var ..net te araştırdım bulamadım pek..fiyat 69 tl..dışında birçok arac markası yazıyor uyumlu olduklarını belirtmek için..internetten sipariş edilen başka markalar nelerdir acaba

Aracınız
çok sade ve aracın içini resmen ucuzlatmış kalitesiz hale dönüşmüş

aşagıdakine bakın birde

117630967_499343011.jpg

Hakan Uzun

0
Yönetici
Öncelikle hayırlı olsun yakışmış. Ben de aynı sizin yaptırdığınız gibi 200₺ ye 2 ay önce yaptırdım tıpa tıp aynısı gibi neredeyse aynı kumaş Ama arka koltuktaki kol dayama kılıfın altında kaldı ve bu benim hiç içime sinmedi. Sizin de kılıfın altında mınkaldı yoksa buna bi çözüm buldunuz mu? Ya da bi çözüm bulunabilir mi bir fikriniz var mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk
malesef o benimde içime pek sinmedi ama o şekilde idare ettim artık

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Bende yaptirmak istemistim ama dosemeci "Honda Bayileri garanti icin problem cikartiyorlar" dedigi icin vazgecmistim. Gercekten garanti ile alakali bir problem oluyor mu?

Aracınız
Arkadaşlar Ankara Aydınlık evlerde Döşemecioğlu var İlker abi, sahibinden de ilanları var arayın yardımcı olacaktır sizlere, 252586702 ilan numarası bu, diğer araçlara göre de var kılıflar bi bakın derim, MEB den Turgay yönlendirdi derseniz yardımcı olur, saygılar...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3900]xanthus[/MENTION] Ben beğenmedim, açıkçası kılıfı da karşıyım :)

Aracınız
kılıf şart , ben kendim temizleyeyim dedim , meguiars ın döşeme temizleyicisini aldım , 50 TL. güzel temizliyor ama sprey şoför koltuğuna yetmedi , biraz dalgalı kaldı koltuk. bir daha 50 lira veremem temizleyici için. açık renk olduğu için sakınıyor insan sürekli. kılıf olursa rahat olur. hatta deri diktirmeyi düşünüyorum komple ama istediğim gibi yapan bi yer bulamadım.

Geri