lpg de motor arıza lambası

Ad Soyad
mert atakan
Aracınız
Civic FC5 2021
arkadaşlar aracım 2014 model Fb7 elangance faprikasyom lpg li opetten aldığım gazda hiç bir sorun yok. ancak shellde dahil diğer gazlarda arıza lambasını yakıyor neden olabilir acaba

Aracınız
Civic FB7 2013
[MENTION=6893]mguler0606[/MENTION] benim de fabrikasyon lpg'li adı sanı duyulmamış yerlerden bile gaz aldığım oldu ama hiç sıkıntı yaşamadım 103000 km'deyim.İlk defa duydum böyle bir problem.Siz en iyisi bir brc bayisine uğrayın.

Ad Soyad
mert atakan
Aracınız
Civic FC5 2021
valla hocam milangazdan da aldım aynısını yaptı bir tek aygazda yapmadı bakım km si geldi servise götürcem orda hallederler heralde

Aracım 2014 model. Ocak ayında yetkili servisinde lpg taktırdım. İlk başlarda sadece uzun yolda arıza ışığı yanıyordu her seferinde yetkili servis kalibrasyon yapıyordu sonra bu doğum sancısı gibi sıklaştı:) . Bana g.antepte akcanlar otomotivde Ömer ustayı tavsiye ettiler. Gittim halletti sağolsun

EVA-L19 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

yau

0
Ben de Bursa'da araç benzinde iken gaza geçmeden arıza lambası yakıyor. Kendiliğinden sönüyor tekrar yanıyor filan. Sinop'ta yaşıyorum orada hiç olmuyor çok enteresan

2014 Civic Premium Düz Vites

Aracınız
Arkadaşlar bende bu arıza lambasından sıkıntı yaşıyorum..Devamlı yanıyor servise gidiyorum yaptık diyolar bi süre sonra tekrar yanıyor..İstanbulda veya ankarada bu ayarı iyi yapabilcek birisi varmı lütfen önerirseniz sevinirim..

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arıza ışığı bendede arada yanıyor. Daha çok benzinde yüksek devirli kullanım sonrası lpg ayarı tutturamıyor gibi geldi. Fakir karışım veriyordu. Biraz benzinde normal kullanım sonrası lpgde iken yanma kesiliyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri