Sağ Arka sis aktive etme ve dikiz aynalarına Kaş uygulaması

Bence sis farları sensörlü olmalı sürücü dahil açılmamalı sis olduğunda sistem otomatik açmalı .ben özellikle geceleri çok rahatsız oluyorum.

İşin şakası. Ön sisleri drl led takmadan önce açardım ama artık ön sisleride açmıyorum. Arka sisleri hiç kullanmadım şuanakadar.

ozkan1

0
Yorumlarınız için teşekkür ederim. arka sisler genelde kullandığın bi uygulama değil ama sağ tarafında bos olması saçma geldiğinden böyle bişey yaptım. dikiz kaşına gelince aliexpress te gezinirken gözüme çarptı. değişik buldum aklıma belki rüzgarlıklarla birbirini tamamlar fikri canlandı.ama khelrun arkadaşımın dediği gibi beyaz olsa nasıl olur diye düşünmeden de edemiyorum şimdi.olmazsa birine araç rengi folya yapıp denemek lazım

Trust

0
Aracınız
Yorumlarınız için teşekkür ederim. arka sisler genelde kullandığın bi uygulama değil ama sağ tarafında bos olması saçma geldiğinden böyle bişey yaptım. dikiz kaşına gelince aliexpress te gezinirken gözüme çarptı. değişik buldum aklıma belki rüzgarlıklarla birbirini tamamlar fikri canlandı.ama khelrun arkadaşımın dediği gibi beyaz olsa nasıl olur diye düşünmeden de edemiyorum şimdi.olmazsa birine araç rengi folya yapıp denemek lazım
Şaka ile karışık yaptığımız yorumları olgunluk ile karşıladığınız için biz teşekkür ederiz (ADAMSIN)

ozkan1

0
Estağfurullah.bilgi paylaştıkça değerlidir.form sayesinde bende yeni bilgiler ediniyorum.Turkcell iyi bi slogan yapmış bence "hayat paylaşınca güzelll"

ANGANS

0
Aracınız
Trafikte arka sisleri açanların arka sislerine havalı tabancayla ateş edip bozasım geliyor.

Bilgi paylaştıkça güzeldir derler bu arkadaş nasıl yaptığını açıklamıyor fakat

Geri