2017 fc5 küçük şeyler büyük sikinti

Aracınız
2017 Civic Sedan Executive Eco Lpg manuel aracımı 06.06.2017 tarihinde aldım. Arabamı memur olduğum için öğle tatili teslim aldım detaylı inceleme yapamamıştım. Arabada bulunan montajdan kaynaklı bazı küçük aksaklıkları servise ilettiğimde fabrika böyle yapıyor biz bişey yapamayız dediler.

1- Sağ kapılar kapandığında yarım cm kadar bir kapı aşşada bir kapı yukarıda
2- Sürücü kapısı kapandığında üst çerçevenin arasından kapı fitiline doğru işaret parmağım girecek kadar boşluk var sağ kapılarda bu boşluk yok
3- Tampon sıcağı görünce biraz gevşedi ve hafif oynamaya başladı
4- Multimedya sistemde Android bağlantı var ama Android bağlantının Türkiyede kullanılamadığını ama diğer ülkelerde kullanılabildiğini söylüyorlar

servis bu sorunlara çözüm bulamadı. Hondayı beğenerek almıştım ama Türk montajı beni hasta etti.

BUNLARI NEDEN YAZIYORUM ;
ŞUNUN İÇİN YAZIYORUM. Arabada tespit ettiğim kusurları servis biz birşey yapamayız deyince Japonya ya mail yazdım.
Türkiye Honda bana ulaştı bize ulaşın sayfasındaki formu doldurun dedi dün ikinci kez formu doldurup yolladım hala beni arayan soran yok

HERKES BİLSİN HERKES DUYSUN DİYE YAZDIM BUNLARI. AVRUPADA BU ARABAYI ALIP PARA ÖDEYEN KARŞILIĞINDA ARAÇTAKİ DONANIMLARI KULLANABİLİYOR VE SORUNLARINA ÇÖZÜM BULABİLİYOR AMA TÜRKİYEDE SALDIM ÇAYIRA MEVLAM KAYIRA

İSYAN ETTİM HONDA SAHİPLERİ BİLSİN İSTEDİM . BELKİDE ANKARA JAPONYA BÜYÜKELÇİLİĞİNİN ÖNÜNE GİDİP EYLEM YAPACAM GELİRLERSE TV KANALLARINIDA ÇAĞIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7344]Heimdal[/MENTION] Hocam bence bunun en büyük nedeni fc5 satışlarının iyi gitmesi, satışlar iyi gittikçe müşteri problemlerini umursamıyorlar.
Söylediğiniz problemlerin bazılarını servis istese müşteri memnuniyeti için düzeltebilir.

Aracınız
Ayrıca neden bir uygulama kullanmak zorundayım onuda anlamıyorum. Bu uygulamayı arabaya koydullarsa altyapısınıda yapsalardı. Çok sinirliyim çok

Sent from my GT-N7100 using CivicTR Forum mobile app

Aracınız
Valla hocam arabada sıkıntılar var bende ya yok yada çok fazla araba geçmişim olmadığı için anlamıyorum. Ama bir sürü şikayet duyuyoruz okuyoruz. Aslında göçük problemi dışında bence hepsi olabilir sıkıntılar ufak tefek şeyler ama bütün problem servislerin bayilerin ilgisizliği müşteri tanimazligi afedersin bı marketten 3-5 TL'ye birşey alırsın bir sıkıntı çıksa adamlar ilgilenir 100 milyara araba alıyorsun üstüne yok biz anlamayiz yok bilemeyiz yok çözümü yok gibi cevaplar alınınca ki algıladığım kadarıyla bu cevapların çoğu sokak agiziyla veriliyor. İnsanlar bu yüzden çıldırıyor.

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ben 4 aydir eco elegance sahibiyim. bahsedilen sikayetlerin hic birini yasamadim. ne göcük ne de lpg sesi. gayet memnunum arabamdan. sikayet edenlerin buyuk kisminin da aracin sahibi ol(a)mayanlar oldugunu dusunuyorum.

sezgi

0
ben 4 aydir eco elegance sahibiyim. bahsedilen sikayetlerin hic birini yasamadim. ne göcük ne de lpg sesi. gayet memnunum arabamdan. sikayet edenlerin buyuk kisminin da aracin sahibi ol(a)mayanlar oldugunu dusunuyorum.
2016 aralik ayina girerken fc5 aldim. Kelebek cami ustunde hocukten tut, kokpitteki sese, emniyet kemeri ve hatta tavandan gelen sese kadar butun sikayetlerim var.

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri