radyoya atlama sorunu

okn737

0
arkadaslar mrh 2 gundur olmaya baslayan bi problem.var ilk defa yapmaya basladi kontagi ceviriyorum teyp radyoda aciliyo TA yazan bi frekans ama radyodan bu frekansi goremiyorum yani bole kayitli bi kanal yok bazende giderken cd den direk radyoya geciyor 1 senedir bile bise olmamisti

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sanırım Bluetooth ile ilgili benimde uzun yolda olmuştu usb den parça dinlerken bazı ilçe girişlerinde radyoya geçiş yaptı ve tuşlarla değişemedim dreksiyon tuşlarıyla sanırım yakın araçlara Bluetooth ile bağlanıyor orada çalan ne ise bizde onu dinliyoruz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
arkadaslar mrh 2 gundur olmaya baslayan bi problem.var ilk defa yapmaya basladi kontagi ceviriyorum teyp radyoda aciliyo TA yazan bi frekans ama radyodan bu frekansi goremiyorum yani bole kayitli bi kanal yok bazende giderken cd den direk radyoya geciyor 1 senedir bile bise olmamisti

Cihazın TA özelliğini kapatmanız sorununuzu çözecektir.

Açılımı Traffic Announcement. Türkçesiyle trafik anonsu
Hangi radyo istasyonunu dinliyor olursanız olun TA sinyali geldiği anda trafik bülteni yayınlanmaya başlıyor. Hatta radyo yerine CD ya da (kaldıysa) teyp kaseti dinliyor olsanız dahi fark etmiyor; bu sinyal o yayını durdurup trafik bilgisine geçiyor.

okn737

0
Cihazın TA özelliğini kapatmanız sorununuzu çözecektir.

Açılımı Traffic Announcement. Türkçesiyle trafik anonsu
Hangi radyo istasyonunu dinliyor olursanız olun TA sinyali geldiği anda trafik bülteni yayınlanmaya başlıyor. Hatta radyo yerine CD ya da (kaldıysa) teyp kaseti dinliyor olsanız dahi fark etmiyor; bu sinyal o yayını durdurup trafik bilgisine geçiyor.
hallettim cok sagol hocam.ben ariza olabilir durumundan endise ettim.

akif

0
Aracınız
Bu TA olayı radyo çekmesini de engelliyor bi ara benimde başıma gelmişti izmir merkezde araba radyo çekmiyordu servise sormuştum TA açıksa radyo çekmez demişlerdi gerçekten TA yi kapatınca bütün radyolar çekmeye başlamıştı teyp ayarlarindan kapatılıyor ama uzun süre oldu adım adım nasıl kapatıldığını yazmak için arabaya inip bakmam lazım :)

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri