Direksiyon soyulması ve yıpranması ?

Aracınız
Direksiyonda soyulmalar ve yıpranmalar başladı bugun honda artı ya gittim garantiden değişmesi için artık bunların garantisi olmadıgını felan dilan boş boş konustu ... honda Türkiye mesaj attım bu durum hakkında şimdi honda japanyo'da mesaj atacam .muha.

Aracınız
hocam nasıl dikebildiniz mi ben becerebilirmiyim bilmiyorum aslında almak istiyorum ama

becerirsiniz çok kolay internette bir çok videosu var önce çift taraflı bantla sabitliyorsunuz ssonra kılıfı sarıp çapraz dikiş yapıyorsunuz fazla kalanları direksiyona sıkıştırıyorsunuz tüm aparatları ve fazla fazla iplik geliyor deneyin

Aracınız

cabron

0
Aracınız
Aracınız
Hocam çözüm olarak dediğiniz gibi dışarıdan bir şekilde halledilebilir ama hiç biri orjinali gibi olmaz sıfır aldığımız araçlar daha 30 bini görmeden direksiyon derisi soyulurmu tamam her parçanın bir yıpranma ömrü var ama onların deri tedarikçisi problemli ise neden bunun ceremesini bizler çekiyoruz hayır herşey bir yana hep aynı bahaneyle baştan savmaları hakaret gibi ben daha servise gidemedim telefonla aradım fotoğraf çekip honda türkiye ye gönderiyoruz onlar karar veriyor değişmesi gerektiğine zaten cevapları belli size söyleneni bana da söyliyecekler ama hondaya yakışmıyor böyle şeyler fiat kullandım 5 sene hemde tepe tepe kullandım bunun soyulduğunun yarısı kadar soyulmamıştır

Aracınız
Tüm eleştirilerinize aynen katılıyorum ben aracı aldıktan sonra soyulmanın kronik olduğunu bilmeden elime gelen hissi beğenmedim ve bu kılıfı aldım emin olun orjinal derisinden direksiyonun daha kaliteli hissi veriyor. Şimdi sorunun kronik olduğunu ve başıma geleceğini gördüm ve iyiki almışım diyorum

Bu arada aracınızı temizlerken direksiyona parlatıcı vs gibi şeyler sürmeyin onlarda soyulmayı hızlandırır

Aracınız
Anlıyorum keşke başta sizin gibi yapsaydık ben bilmiyodum böyle olduğunu aracımın içine kesinlikle parlatıcı veya kimyasal sürmüyorum yıkatırken de özellikle söylüyorum bakalım çözeceğiz bir şekilde yoksa direksiyon diye birşey kalmıyacak park ederken neresinden tutsam da daha fazla yıpratmasam diyorum şaka gibi neyse başka prıblem çıkmasında en kötü problemimiz bu olsun.

Geri