TuvTürk muayene

Selamun aleyküm arkadaşlar 2014 model fb7 kasa aracımın muayene tarihi geliyor neler muayeneden geçiyor neler geçmiyor,sisler zenon ,uzunlar led,camlarda 2 numara film var.Bunların dışında neler yapmam gerekiyor egzoz emisyon u servisten alacağım.Bide hgs cezası vs engelmi muayene yaptırmaya.Yakın zamanda muayene yaptıran arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ben dün muayeneye gittim (motor no bulunamıyor , cam filmi var , arabada LPG etiketi yok ) kusurları çıktı 3 hafif kusurla geçtim ama plakaya dikkat et kesinlikle vida olmayacak ve plaka mühürlü app plaka olsa bile geçmiyor orijinal plakayla git

GM 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben dün muayeneye gittim (motor no bulunamıyor , cam filmi var , arabada LPG etiketi yok ) kusurları çıktı 3 hafif kusurla geçtim ama plakaya dikkat et kesinlikle vida olmayacak ve plaka mühürlü app plaka olsa bile geçmiyor orijinal plakayla git

GM 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eyvallah kardeş peki hgs cezası var aracın sorun teşkil edermi bilgin varmı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Önce borcu varmı bakıyorlar. Görürlerse muayene etmezler. Borcu ödeyip gitsen garanti olur.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Sis ve farlar led geciyor gündüz seyir lambası tutuncu vardı yönetmeliğe uygun değil demiş hafif kusur eskisini taktım birde motor numarasını okumak için eğilip bakmıyorlar özellik le bana tekrarda sıra gelince açtım kaputu gösterdim tamam dedi denyo bilmiyo yada bakmaya uğraşmıyor sis lambasının ayarı ve cam filminden genel de hondaya hafif kusur takıyorlar aracın dıs lambaları kontrol edin plaka lambası dahil önemli saygılar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
s a benim plaka nın dış taraftaki siyah çerçeveyi sildim orjinal plaka acaba o geçiyor mu yeniden çizgi ççektirmem lazım mıIMG_0958.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3055]akyazi80[/MENTION] Problem olacağını düşünmüyorum. Ben de her aracımda siliyorum :)

Geri